Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úrad práce Žilina

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Žiline je úradom poskytujúcim služby zamestnanosti, ale aj činnosti v oblasti sociálnych vecí a rodiny, pričom je miestne a územne príslušným zastúpením Ústredia práce pre okres Žilina.

Na úrade vybavíte jednak rôzne druhy štátnych sociálnych dávok, pomoci v hmotnej núdzi, ale aj peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP. V rámci služieb zamestnanosti poskytuje úrad jednak poradenské služby, ale zároveň rieši aj veci ohľadom sprostredkovania zamestnania v regióne.

Kontakt

Webstránka http://www.upsvar.sk/
E-mail za@upsvr.gov.sk
Telefón 041/2440 101
Fax 041/2440 109
Adresa J. M. Hurbana 16, 010 01 Žilina

Lokalita na mape

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 15:00
Utorok: 08:00 - 15:00
Streda: 08:00 - 17:00
Štvrtok: Zatvorené
Piatok: 08:00 - 12:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Podobné úrady práce

Úrad práce Senica

Úrad práce Spišská Nová Ves

Úrad práce Stará Ľubovňa

Úrad práce Stropkov

Úrad práce Topoľčany

Úrad práce Trebišov

Úrad práce Trenčín

Úrad práce Trnava

Úrad práce Veľký Krtíš

Úrad práce Vranov nad Topľou

Úrad práce Zvolen

Späť na Úrady práce
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X