Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

2. ODBORNÁ ONLINE KONFERENCIA K PRACOVNÉMU PRÁVU

Vzhľadom na pandémiu COVID-19 sa 2. odborná konferencia k pracovnému právu uskutoční ONLINE.
Jedinečné online podujatie svojho druhu, na ktorom sa špičkoví odborníci z ČR a SR podelia o svoje bohaté skúsenosti z aplikačnej praxe a o legislatívny pohľad na pracovné právo.
» Viac informácií o programe nájdete tu.
Účastnícky poplatok

 
Balík za 99€ bez DPH
Balík za 179€ bez DPH

2 -dňová online konferencia
 ✔
 ✔

materiály na stiahnutie
 ✔
 ✔

záznam z konferencie
 x
 ✔

vstup na portál www.pracovnepravo.sk na 3 mesiace
 x
 ✔

balíček e-kníh na 1 rok
(Prekážky v práci, Odborová organizácia, GDPR – ako byť v súlade s nariadením o ochrane osobných údajov)

 x
 ✔

 
Uzávierka prihlášok na konferenciu je 1. októbra 2020. Počet účastníkov konferencie je obmedzený. Pri naplnení počtu účastníkov pred uzávierkou bude rozhodujúci dátum odoslania prihlášky. Po prijatí prihlášky Vám bude e-mailom zaslaný notifikačný mail s pokynmi na úhradu.
Údaje pre úhradu účastníckeho poplatku:IBAN: SK25 0200 0000 0014 4064 3012, SWIFT: BIC SUBASKBXVariabilný symbol: číslo objednávky
Účastnícky poplatok nie je možné uhradiť hotovostne pred alebo počas konferencie.V prípade, že účastník neuhradí faktúru včas a v celej výške, organizátor si vyhradzuje právo stornovať záväznú prihlášku/objednávku. 
Storno podmienky:
do 30. septembra 2020 = 80 % účastníckeho poplatku
1. – 6. októbra 2020 = 100 % účastníckeho poplatku  
 
Akceptujeme iba písomné potvrdenie o stornovaní účasti na konferencii. Namiesto prihláseného účastníka sa môže konferencie zúčastniť náhradník.

Školenie online objednávka

Pre prihlásenie sa na školenie vyplňte svoje údaje. Aby sme predišli nedorozumeniam, vyplňte ich pravdivo a uveďte aktuálne dáta. Organizátor školenia vás bude informovať o ďalšom postupe.
  • Po objednaní seminára prostredníctvom portálu Podnikam.sk vám bude uplatnená zľava 5% z cenníkovej ceny seminára. Ak ste členom klubu Podnikam.sk získate zľavu až 15% z cenníkovej ceny! Staňte sa členom prémiového Klubu Podnikam.SK

  • Odoslaním súhlasím s podmienkami používania.

apríl, 2023

pon

ut

str

štv

pia

so

ne

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Žiadne školenia, kurzy a semináre pre vybraný rozsah parametrov

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X