Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Kalkulačka IBAN

Naša kalkulačka na IBAN vám pomôže rýchlo a jednoducho zistiť číslo účtu v novom tvare a vo formáte IBAN. Kalkulačka slúži na zmenu čísla účtu bez ohľadu na to, v ktorej banke ho máte. Či už je to VÚB, SLSP, Tatra banka, UniCredit Bank, Zuno, Poštová banka, ČSOB, Fio Banka alebo hociktorá iná veľká či malá banka, prevod funguje pre každú z nich. Ak viete pôvodné číslo účtu, zistíte aj IBAN pre Štátnu pokladnicu.

Tu je postup, ak chcete použiť náš konvertor:

  1. Do políčka Prvá časť čísla účtu zadajte predčíslie, ak ho vaša banka používa.
  2. Do druhého políčka Druhá časť čísla účtu ide základné číslo účtu.
  3. Na záver zvoľte konkrétnu banku v roletke nazvanej Numerický kód banky a kliknite na tlačítko Prepočet IBANu.

Prepočet IBAN na číslo účtu v pôvodnom tvare robiť nevie. Ak chcete vyskúšať prevod iného čísla účtu na IBAN, stlačte tlačítko Nulovanie formuláru. Naša kalkulačka na prepočet IBAN je len orientačná a nejde o záväzný a oficiálny údaj. Prepočet je len informatívny a upozorňujeme, že sa nejedná o záväzný a oficiálny údaj. Číslo vášho účtu vo formáte IBAN a spôsob jeho použitia v platobnom styku je povinný vám oznámiť poskytovateľ platobnej služby (napríklad banka), ktorý vám vedie účet.

(0-6 číslic)
(2-10 číslic)

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X