Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kalkulačka – Výpočet poistného pre SZČO do zdravotnej poisťovne od 1.1.2020

Online kalkulačka na výpočet odvodov do zdravotnej poisťovne od 1.1.2020. Chcete vedieť, aké budete mať odvody do zdravotnej poisťovne? Kalkulačka vám to prezradí.

Všetky samostatne zárobkovo činné osoby (SZČO) si musia od začiatku roka 2020 nanovo vypočítať preddavky na zdravotné poistenie na rok 2020. Vypočítajte si preddavky na rok 2020 pomocou našej kalkulačky.

Výpočet odvodov do zdravotnej poisťovne od 1.1.2020 pre SZČO

Kalkulačka na informatívny výpočet odvodov do zdravotnej poisťovne od 1.1.2020 v prípade, že ste poberali príjmy iba z podnikateľskej činnosti – bez súbehu.

Zadajte čiastkový základ dane z podnikania*
Zaplatené poistné na ZP za rok 2018
Zaplatené poistné na SP za rok 2018
Počet mesiacov podnikania v roku
Zdravotne postihnutý?

* Príjmy z podnikania a z inej samostatnej zárobkovej činnosti podľa § 6 ods. 1 a ods. 2 písm. b) až d) zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, výnos súvisiaci s podnikaním a s inou samostatnou zárobkovou činnosťou

Z kategórie Kalkulačky

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X