Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Výpočet čistej mzdy – dohodári pre rok 2015 – invalidný dôchodca

Výpočet mzdy z dohôd o vykonaní práce / z dohôd o vykonaní činnosti pre rok 2015 – poberateľ invalidného a invalidného výsluhového dôchodku (ten, kto má invalidný dôchodok) – výpočet čistej mzdy invalidného dôchodcu.

Chcete prijať dohodára – invalidného dôchodcu a chcete vedieť koľko mzdových nákladov to bude stáť vašu firmu? Prinášame online kalkulačku ktorou si zistíte výšku čistej mzdy a odvody pre dohodára ako aj celkovú cenu jeho práce od roku 2015. A to tak sociálne odvody, ako aj odvody do zdravotnej poisťovne. Odvody invalidného dôchodcu sa ale môžu za roky 2015 a 2016 líšiť.

Vo výpočte nie sú zohľadnené reálne odpracované dni zamestnancom (PN, dovolenka, OČR), počíta sa ako keby zamestnanec odpracoval všetky pracovné dni. Taktiež napríklad invalidný dôchodca a odvody do zdravotnej poisťovne v roku 2015 môžu byť iné ako v 2016.

Zadajte hrubú mzdu
Uplatňujem nezdaniteľnú časť zo základu dane

Z kategórie Mzdy

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Všeobecné obchodné podmienky | Kontakt
OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X