Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Výpočet čistej mzdy – dohodári pre rok 2015 – invalidný dôchodca

Výpočet mzdy z dohôd o vykonaní práce / z dohôd o vykonaní činnosti pre rok 2015 – poberateľ invalidného a invalidného výsluhového dôchodku (ten, kto má invalidný dôchodok) – výpočet čistej mzdy invalidného dôchodcu.

Chcete prijať dohodára – invalidného dôchodcu a chcete vedieť koľko mzdových nákladov to bude stáť vašu firmu? Prinášame online kalkulačku ktorou si zistíte výšku čistej mzdy a odvody pre dohodára ako aj celkovú cenu jeho práce od roku 2015. A to tak sociálne odvody, ako aj odvody do zdravotnej poisťovne. Odvody invalidného dôchodcu sa ale môžu za roky 2015 a 2016 líšiť.

Vo výpočte nie sú zohľadnené reálne odpracované dni zamestnancom (PN, dovolenka, OČR), počíta sa ako keby zamestnanec odpracoval všetky pracovné dni. Taktiež napríklad invalidný dôchodca a odvody do zdravotnej poisťovne v roku 2015 môžu byť iné ako v 2016.

Zadajte hrubú mzdu
Uplatňujem nezdaniteľnú časť zo základu dane

Z kategórie Mzdy

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X