Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úrad práce Bratislava

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave je pre mesto Bratislava a tento región priamo príslušným úradom vo veciach kompetencií štátu v oblasti politiky zamestnanosti, ale aj sociálnej a rodinnej politiky.

Na úrade práce fungujú oddelenia služieb pre občana vo veciach evidencie práce a sprostredkovania práce, ako aj oddelenia sociálnych vecí a rodiny.

Počas úradných hodín môžete vybaviť napríklad štátne sociálne dávky, rodičovské príspevky, pomoc v hmotnej núdzi alebo sa informovať ohľadom voľných pracovných miest.

Kontakt

Webstránka http://www.upsvar.sk/
E-mail ba@upsvr.gov.sk
Telefón 02/20443862
Fax 02/20443109
Adresa Vazovova 7/A, 816 16 Bratislava

Lokalita na mape

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 15:00
Utorok: 08:00 - 15:00
Streda: 08:00 - 17:00
Štvrtok: Zatvorené
Piatok: 08:00 - 12:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Podobné úrady práce

Úrad práce Banská Bystrica

Úrad práce Banská Štiavnica

Úrad práce Bardejov

Úrad práce Brezno

Úrad práce Čadca

Úrad práce Dolný Kubín

Úrad práce Dunajská Streda

Úrad práce Galanta

Úrad práce Humenné

Úrad práce Kežmarok

Úrad práce Komárno

Úrad práce Košice

Späť na Úrady práce
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X