Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úrad práce Brezno

Pre okres Brezno je miestne príslušným úradom spadajúcim do štátnych kompetencií v rámci rodinnej a sociálnej politiky úrad práce, sociálnych vecí a rodiny sídliaci v Brezne priamo v meste.

Úrad patrí organizačne pod Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny a v tomto regióne realizuje politiku služieb zamestnanosti, vedie evidenciu uchádzačov o prácu a zabezpečuje aj iné činnosti.

Na úrade môžete teda vybaviť napríklad aj sociálne dávky od štátu, pomoc v hmotnej núdzi a rôzne príspevky, taktiež je tu aj oddelenie sociálno-právnej ochrany detí.

Kontakt

Webstránka http://www.upsvar.sk/
E-mail br@upsvr.gov.sk
Telefón 048/2442 101
Fax 048/6117 003
Adresa Rázusová 40, 977 01 Čadca

Lokalita na mape

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 15:00
Utorok: 08:00 - 15:00
Streda: 08:00 - 17:00
Štvrtok: Zatvorené
Piatok: 08:00 - 12:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Podobné úrady práce

Úrad práce Banská Bystrica

Úrad práce Banská Štiavnica

Úrad práce Bardejov

Úrad práce Bratislava

Úrad práce Čadca

Úrad práce Dolný Kubín

Úrad práce Dunajská Streda

Úrad práce Galanta

Úrad práce Humenné

Úrad práce Kežmarok

Úrad práce Komárno

Úrad práce Košice

Úrad práce Levice

Späť na Úrady práce
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X