Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Žilina

Inšpektorát práce v Žiline je štátny úrad miestne príslušný pre celý obvod a kraj, pričom tento úrad patrí pod Národný inšpektorát práce a vykonáva jeho kompetencie vo svojom obvode.

Jeho hlavnou úlohou je kontrola dodržiavania bezpečnostnej legislatívy a ochrany zdravia pri práci, avšak dohliada aj na dodržiavanie Zákonníka práce a iných predpisov ohľadom pracovných podmienok.

V rámci svojej činnosti rieši tiež osvedčenia a povolenia na výkon niektorých špeciálnych druhov prác alebo pracovnej činnosti, má právomoc vyšetrovania a evidencie pracovných úrazov, chorôb z povolania a havárií.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.zilina@za.ip.gov.sk
Telefón 041 5689 494
Fax 041 5059 199
Adresa Hlavná 2, 010 09 Žilina

Lokalita na mape

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:00 - 13:00
Utorok: 07:00 - 13:00
Streda: 07:00 - 13:00
Štvrtok: 07:00 - 13:00
Piatok: 07:00 - 13:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce žilina

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Späť na Inšpektoráty práce
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X