Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Nitra

Pre nitriansky obvod a kraj vykonáva kompetencie v oblasti dodržiavania ochrany a bezpečnosti pri práci a dodržiavania Zákonníka práce inšpektorát práce v Nitre.

Ten okrem toho vykonáva dozor aj na jadrových pracoviskách na celom území Slovenskej republiky. Tento štátny úrad patrí do sústavy miestnych a regionálnych inšpektorátov zaradených pod Národný inšpektorát práce a rieši všetky úlohy zo zákona v rámci svojej územnej pôsobnosti.

Ide najmä o kontrolu dodržiavania podmienok bezpečnosti práce, kontrolu pracovných prostriedkov a pracovného prostredia a dohľad nad vyšetrovaním pracovných úrazov.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.nitra@nr.ip.gov.sk
Telefón 037 6933801
Fax 037 7415241
Adresa Jelenecká 49, 950 38 Nitra

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: 08:00 - 14:00
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: 08:00 - 14:00
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce nitra

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X