Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Banská Bystrica

V rámci inšpekcie práce pôsobí inšpektorát práce v Banskej Bystrici, ktorý spadá pod Národný inšpektorát práce. Ide o štátny úrad pôsobiaci v rámci celého kraja, ktorého úlohou je dohľad nad dodržiavaním Zákonníka práce a nad dodržiavaním legislatívy v oblasti pracovnej činnosti, bezpečnosti pri práci a prevencie pracovných úradov.

Inšpektorát zároveň vydáva a odoberá osvedčenia a povolenia na výkon špecifických druhov prác a pracovnej činnosti a preveruje dodržiavanie podmienok na výkon týchto prác. V rámci bezpečnosti práce vykonáva úrad aj vyšetrovanie ohľadom pracovných úrazov a priemyselných havárií.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.bbystrica@bb.ip.gov.sk
Telefón 048 4141741
Fax 048 4142108
Adresa Partizánska cesta 98, 974 33 Banská Bystrica

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: 08:00 - 14:00
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: 08:00 - 14:00
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce banská bystrica

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X