Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Trenčín

Na inšpektorát práce v Trenčíne sa môžete obrátiť ako na štátny úrad spadajúci pod Národný inšpektorát práce v prípadoch ochrany a bezpečnosti pri práci a tiež v prípadoch pracovných úrazov, chorôb z povolania alebo priemyselných havárií.

Tento úrad vykonáva svoje právomoci na území svojho obvodu, pričom pôsobí aj priamo v teréne, kde kontroluje dodržiavanie príslušných ustanovení pracovnej legislatívy priamo na pracoviskách u zamestnávateľov. Úrad rieši aj administratívnu agendu a to v rámci vydávania alebo odoberania povolení a preukazov osvedčenia na vykonávanie práce podľa osobitných predpisov.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.trencin@tn.ip.gov.sk
Telefón 032 7441 653
Fax 032 7441 226
Adresa Hodžova 36, 911 01 Trenčín

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: Zatvorené
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: Zatvorené
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce trenčín

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X