Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Trnava

Pod Národný inšpektorát práce, ktorý vykonáva kompetencie a úlohy v rámci svojej územnej pôsobnosti, spadá aj inšpektorát práce v Trnave. Ten zabezpečuje vykonávanie inšpekcie práce priamo na pracoviskách a u zamestnávateľov v súlade so zákonom o pracovnej inšpekcii, ale rieši aj kontrolu dodržiavania iných legislatívnych noriem.

V rámci výkonu priamo v teréne kontroluje a dohliada najmä na dodržiavanie noriem v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na pracoviskách a ohľadom pracovných prostriedkov. Okrem toho vykonáva aj administratívnu činnosť a vydávanie povolení na špecifickú prácu.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.trnava@tt.ip.gov.sk
Telefón 033 5521 614
Fax 033 5521 594
Adresa Jána Bottu 4, 917 01 Trnava

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: 08:00 - 14:00
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: Zatvorené
Piatok: 08:00 - 13:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce trnava

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X