Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Bratislava

Dohľad nad dodržiavaním bezpečnosti práce ako aj iných právnych noriem súvisiacich s prácou a pracovným pomerom vykonáva inšpektorát práce. V Bratislave pôsobí tento štátny úrad v rámci celého svojho obvodu a vykonáva tak dohľad, ako aj kontrolu, miestne zisťovanie a vyšetrovanie v rámci svojich právomocí a kompetencií.

Inšpektorát patrí pod Národný inšpektorát práce a rieši najmä kontrolu pracoviska, pracovného prostredia, pracovných prostriedkov, ochranných prostriedkov, pracovných postupov a organizácie pracovného času. Okrem toho vydáva a odoberá povolenia a preukazy pre špecifický druh prác.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.bratislava@ba.ip.gov.sk
Telefón 02 32182 759
Fax 02 32182 739
Adresa Za kasárňou 1, 832 64 Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:00 - 14:30
Utorok: Zatvorené
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: 08:00 - 14:00
Piatok: Zatvorené
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce bratislava

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X