Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Prešov

Pre územie prešovského kraja a obvodu pôsobí v rámci dohľadu nad bezpečnosťou práce štátny inšpektorát práce v Prešove, ktorý spadá priamo pod Národný inšpektorát práce. Úlohou úradu je riešiť kontrolu nad dodržiavaním Zákonníka práce a ďalšej legislatívy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v rámci svojich právomocí.

Najčastejšie sa inšpektorát zaoberá dodržiavaním požiadaviek na ochranu práce priamo na pracovisku, prípadne kontroluje aj pracovné a ochranné prostriedky. Okrem toho odoberá a vydáva povolenia a osvedčenia pre špeciálne druhy pracovnej činnosti a rieši aj pracovné úrazy a havárie.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.presov@po.ip.gov.sk
Telefón 051 2850020
Fax 051 7713823
Adresa Konštantínova 6, 080 01 Prešov

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: 08:00 - 14:00
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: 08:00 - 14:00
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce prešov

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X