Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Prešov

Pre územie prešovského kraja a obvodu pôsobí v rámci dohľadu nad bezpečnosťou práce štátny inšpektorát práce v Prešove, ktorý spadá priamo pod Národný inšpektorát práce. Úlohou úradu je riešiť kontrolu nad dodržiavaním Zákonníka práce a ďalšej legislatívy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v rámci svojich právomocí.

Najčastejšie sa inšpektorát zaoberá dodržiavaním požiadaviek na ochranu práce priamo na pracovisku, prípadne kontroluje aj pracovné a ochranné prostriedky. Okrem toho odoberá a vydáva povolenia a osvedčenia pre špeciálne druhy pracovnej činnosti a rieši aj pracovné úrazy a havárie.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.presov@po.ip.gov.sk
Telefón 051 2850020
Fax 051 7713823
Adresa Konštantínova 6, 080 01 Prešov

Lokalita na mape

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: 08:00 - 14:00
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: 08:00 - 14:00
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce prešov

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Košice

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X