Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inšpektorát práce Košice

Pod Národný inšpektorát práce patrí miestne príslušný inšpektorát práce v Košiciach, ktorý na území celého kraja vykonáva úlohy vyplývajúce mu zo zákona o inšpekcii práce. Jeho hlavnými činnosťami sú najmä kontrola a dohľad nad dodržiavaním Zákonníka práce a iných legislatívnych noriem súvisiacich s bezpečnosťou práce u zamestnávateľa.

Inšpektorát rieši najmä pracovné prostredie, ochranu a bezpečnosť pri práci, pracovné a ochranné prostriedky, ale aj preventívne opatrenia na predchádzanie úrazom. Pri pracovných úrazoch a chorobách z povolania má aj možnosť vyšetrovať príčiny takýchto stavov.

Kontakt

Webstránka http://www.safework.gov.sk/
E-mail ip.kosice@ke.ip.gov.sk
Telefón 055 6002301
Fax 055 6335482
Adresa Masarykova 10, 040 01 Košice

Lokalita na mape

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 15:00
Utorok: 08:00 - 15:00
Streda: 08:00 - 15:00
Štvrtok: 08:00 - 15:00
Piatok: 08:00 - 15:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
inšpektorát práce košice

Podobné inšpektoráty práce

Inšpektorát práce Banská Bystrica

Inšpektorát práce Bratislava

Inšpektorát práce Nitra

Inšpektorát práce Prešov

Inšpektorát práce Trenčín

Inšpektorát práce Trnava

Inšpektorát práce Žilina

Späť na Inšpektoráty práce
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X