Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Banská Bystrica

Úrad Banskobystrického samosprávneho kraja je miestne príslušným úradom pre vyšší územný celok v regióne Banská Bystrica. Je súčasťou regionálnej územnej samosprávy a verejnej správy. Úrad riadi administratívny chod a výkon kompetencií v rámci celého regiónu a to v oblasti dopravy, zdravotníctva, vzdelávania, školstva, sociálnych služieb a regionálneho rozvoja. Vyšší územný celok spravuje tiež niektoré prenesené kompetencie štátnej správy na úrovni regiónu a zodpovedá aj za kultúru v regióne.

Kontakt

Webstránka https://www.vucbb.sk/
E-mail podatelna@bbsk.sk
Telefón 048 / 4325 111
Fax 048 / 4325 509
Adresa Námestie SNP 23, 974 01 Banská Bystrica

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 08:00 - 15:00
Utorok: 08:00 - 15:00
Streda: 08:00 - 15:00
Štvrtok: 08:00 - 15:00
Piatok: 08:00 - 15:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc banská bystrica
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Bratislava

VÚC Košice

VÚC Nitra

VÚC Prešov

VÚC Trenčín

VÚC Trnava

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X