Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Nitra

Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja má na starosti správu a riadenie pre vyšší územný celok kraja Nitra. Vyšší územný celok je súčasťou verejnej správy na úrovni regionálnej samosprávy a disponuje viacerými riadiacimi kompetenciami. Na úrade sa nachádzajú odbory životného prostredia, školstva, zdravotníctva, dopravy a infraštruktúry, kultúry, sociálnych vecí, cestovného ruchu a samozrejme aj regionálneho rozvoja. Úrad má na starosti aj fondy Európskej únie a ich čerpanie v rámci projektov.

Kontakt

Webstránka https://www.unsk.sk
E-mail info@unsk.sk
Telefón 037 / 6922 911
Fax 037 / 6922 967
Adresa Rázusova 2A, 94901 Nitra

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 07:00 - 15:00
Utorok: 07:00 - 15:00
Streda: 07:00 - 15:00
Štvrtok: 07:00 - 15:00
Piatok: 07:00 - 13:30
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc nitra
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Bratislava

VÚC Košice

VÚC Prešov

VÚC Trenčín

VÚC Trnava

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X