Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Prešov

Úrad Prešovského samosprávneho kraja je riadiaci úrad pre vyšší územný celok regiónu Prešov. Úrad pôsobí ako súčasť verejnej správy na regionálnej úrovni samosprávy a prostredníctvom špecializovaných odborov a oddelení zabezpečuje chod kraja a výkon kompetencií. Právomoci úradu sú najmä v oblastiach zdravotníctva a nemocníc, školstva a školských zariadení, dopravy a infraštruktúry, ale aj v rámci životného prostredia, územného plánovania, čerpania fondov EÚ, regionálneho rozvoja a turizmu.

Kontakt

Webstránka https://www.po-kraj.sk/
E-mail podatelna@vucpo.sk
Telefón 051 / 70 81 111
Fax 051 / 70 81 170
Adresa Námestie mieru 2, 080 01 Prešov

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 07:30 - 15:00
Utorok: 07:30 - 15:00
Streda: 07:30 - 15:00
Štvrtok: 07:30 - 15:00
Piatok: 07:30 - 15:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc prešov
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Bratislava

VÚC Košice

VÚC Nitra

VÚC Trenčín

VÚC Trnava

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X