Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Bratislava

Úrad Bratislavského samosprávneho kraja je riadiacim úradom pre vyšší územný celok na území Bratislavského regiónu. Tento vyšší územný celok je súčasťou územnej samosprávy na na úrovni regionálnej verejnej správy. v rámci svojich kompetencií zodpovedá úrad za rozvoj regiónu, riadenie školstva, zdravotníctva, dopravy, sociálnych služieb a vykonáva aj iné kompetencie. Na úrade fungujú aj oddelenia zamerané na cestovný ruch, územné plánovanie, životné prostredie a rozvojové fondy z Európskej únie.

Kontakt

Webstránka http://www.region-bsk.sk/
E-mail podatelna@region-bsk.sk
Telefón 02/4826 4111
Fax 02/4826 4386
Adresa Sabinovská 16, 820 05 Bratislava

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 07:30 - 15:30
Utorok: 07:30 - 15:30
Streda: 07:30 - 15:30
Štvrtok: 07:30 - 15:30
Piatok: 07:30 - 12:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc bratislava
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Košice

VÚC Nitra

VÚC Prešov

VÚC Trenčín

VÚC Trnava

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X