Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Žilina

Úrad Žilinského samosprávneho kraja je úradom spadajúcim pod regionálnu samosprávu a verejnú správu so správou činností a právomocí pre vyšší územný celok regiónu Žilina. Samosprávny kraj rieši na svojom území najmä prevádzku a rozvoj oblastí ako sú školstvo, zdravotníctvo, kultúra, životné prostredie, územné plánovanie, doprava alebo sociálne služby. Okrem toho pod právomoci úradu spadajú aj regionálny rozvoj, rozvoj vidieka, čerpanie EÚ fondov a rozvoj cestovného a turistického ruchu.

Kontakt

Webstránka http://www.regionzilina.sk/
E-mail info@zilinskazupa.sk
Telefón 041 / 50 32 111
Fax 041 / 50 32 455
Adresa Komenského 48, 011 09 Žilina

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 08:00 - 15:30
Utorok: 08:00 - 15:30
Streda: 08:00 - 15:30
Štvrtok: 08:00 - 15:30
Piatok: 08:00 - 15:30
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc žilina
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Bratislava

VÚC Košice

VÚC Nitra

VÚC Prešov

VÚC Trenčín

VÚC Trnava

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X