Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Trnava

Úrad Trnavského samosprávneho kraja je úradom spravujúcim vyšší územný celok regiónu Trnava. Úrad je súčasťou verejnej a regionálnej samosprávy na tomto území a zabezpečuje tu výkon kompetencií a činností v rámci legislatívy vo viacerých oblastiach. Pod samosprávny kraj spadajú napríklad oblasti sociálnej politiky, zdravotníctva, školstva, cestnej siete a dopravnej infraštruktúry, ale aj rozvoj vidieka, turizmu, kultúry a celkovo regionálny rozvoj. Úrad rieši aj čerpanie fondov Európskej únie.

Kontakt

Webstránka https://www.trnava-vuc.sk/
E-mail urad.vuc@trnava-vuc.sk
Telefón 033 / 555 91 11
Fax 033 / 555 91 15
Adresa Starohájska 10, 917 01 Trnava

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 08:00 - 15:00
Utorok: 08:00 - 15:00
Streda: 08:00 - 15:00
Štvrtok: 08:00 - 15:00
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc trnava
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Bratislava

VÚC Košice

VÚC Nitra

VÚC Prešov

VÚC Trenčín

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X