Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Košice

Úrad Košického samosprávneho kraja riadi a spravuje vyšší územný celok v rámci regiónu Košice a je súčasťou územnej regionálnej samosprávy a verejnej správy. Úrad zabezpečuje chod kraja a je aj sídlom vyššieho územného celku, pričom do jeho právomocí spadajú oblasti ako sú turistický ruch, školstvo a vzdelávanie, zdravotníctvo, doprava a infraštruktúra alebo sociálne služby a starostlivosť o seniorov. Úrad rieši aj územný a regionálny rozvoj  vidieka a čerpanie fondov Európskej únie na rozvoj celého kraja.

Kontakt

Webstránka http://web.vucke.sk/
E-mail vuc@vucke.sk
Telefón 055 / 7268 143
Fax 055 / 7268 149
Adresa Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 07:30 - 15:30
Utorok: 07:30 - 15:30
Streda: 07:30 - 16:30
Štvrtok: 07:30 - 15:30
Piatok: 07:30 - 14:30
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc košice
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Bratislava

VÚC Nitra

VÚC Prešov

VÚC Trenčín

VÚC Trnava

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X