Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

VÚC Trenčín

Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja je úradom spadajúcim do sústavy verejnej správy a regionálnej samosprávy. Ide o úrad riadaci vyšší územný celok v rámci regiónu Trenčín, ktorý má viacero kompetencií v oblasti verejného života a samosprávy na tomto území. Úrad zabezpečuje organizáciu a prevádzku zdravotníckych služieb, sociálnych služieb, rieši vzdelávanie a oblasť školstva a má na starosti aj cestnú sieť. Súčasťou činnosti je aj riešenie regionálneho rozvoja, podpora vidieku, turizmu a kultúry.

Kontakt

Webstránka https://www.tsk.sk/
E-mail info@tsk.sk
Telefón 032 / 6555 111
Fax 032 / 6555 909
Adresa K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín

Otváracie hodiny podateľňa

Pondelok: 08:00 - 14:00
Utorok: 08:00 - 14:00
Streda: 08:00 - 14:00
Štvrtok: 08:00 - 14:00
Piatok: 08:00 - 14:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
vúc trenčín
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Podobné VÚC

VÚC Banská Bystrica

VÚC Bratislava

VÚC Košice

VÚC Nitra

VÚC Prešov

VÚC Trnava

VÚC Žilina

Späť na VÚC

Uvedené informácie majú len orientačný charakter. Pre aktuálne informácie, pozrite prosím oficiálnu stránku subjektu. Tento portál nezodpovedá za presnosť uvedených informácií.

Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X