Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Ako si získať mladých zákazníkov

Ako získať mladých zákazníkov
Obrázok dodal FreeCopy
5. septembra 2011 Tlačiť

(PR) Úspešnosť reklamnej kampane závisí od toho, či je správnemu človeku podaná zaujímavá informácia vo vhodnom čase. Je dôležité získať priestor, kde v pravý čas oslovíte presne vymedzenú skupinu potenciálnych zákazníkov, akými sú práve študenti.

Študenti tvoria špecifickú skupinu zákazníkov, ktorí majú vlastný pohľad na svet, vlastné názory, sú plní životných očakávaní a život berú ako nekonečný žúr. Preto firmy propagujúce svoje produkty, či služby, ktorých cieľovou skupinou sú práve študenti, stoja pred neľahkou úlohou.

Osloviť túto skupinu zákazníkov zabezpečí nová služba FreeCopy, pomocou ktorej sa reklama na produkt alebo službu dostane k študentovi bližšie a zároveň bude mať dlhodobý efekt. Tento nový typ reklamnej služby rieši hneď  dva problémy – presné zameranie na cieľovú skupinu zákazníkov a efektivitu reklamného odkazu.

S bezplatným kopírovaním si získate svojich zákazníkov

Denne vidíme stovky reklám, ktoré často krát prehliadame a nevenujeme im pozornosť. Nový typ reklamy však prináša zmenu. Reklama bude študentovi bližšie než kedykoľvek predtým, pretože bude umiestnená na niečom, čo nevyhnutne potrebuje a potrebuje to opakovane.

Je to jednoduché. Stačí, ak reklama snažiaca sa osloviť práve študentov bude umiestnená na jednej strane papiera. Na druhú stranu si potom študenti môžu bezplatne kopírovať alebo tlačiť svoje študijné materiály. Neoceniteľnou výhodou takejto reklamy je jej viacnásobné prezeranie viacerými študentmi, budúcimi zákazníkmi.

Pre inzerentov je dôležité, aby sa reklama dostala do povedomia študentov. FreeCopy zabezpečí, aby sa reklama dostala priamo k študentom, bola adresnou a dlhodobou. Takáto forma reklamy prináša skutočnú pridanú hodnotu.

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Marketing

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X