Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Kvalitné bývanie za menej peňazí

Kvalitné bývanie za menej peňazí
Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.
11. januára 2012 Tlačiť

(PR) Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., od 1. januára 2012 znížila poplatky a ponúka tiež akciu „Zmluva bez poplatku“.

 

BRATISLAVA, 11. januára – Hovorí sa, že ušetriť znamená dobre hospodáriť. Ak ste si do nového roka 2012 dali takéto predsavzatie, Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., vám v tom pomôže. Budete si sporiť na lepšiu budúcnosť a ešte aj ušetríte. Ako na to?

 

Poplatky sú nižšieStačí, keď uzatvoríte zmluvu o stavebnom sporení a o všetko ostatné sa postará Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. Od 1. januára totiž znížila poplatky, a preto pri vašom sporení budete zároveň šetriť. Takmer všetky banky v tomto roku poplatky zvýšili. PSS, a. s., ide práve opačným smerom. Najstaršia a najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku si uvedomuje, že tento rok bude pre bežných ľudí náročný. Preto im vychádza v ústrety.

 

Koľko zaplatíte?Poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení klesol z 1 % na 0,9 % z cieľovej sumy. Čo to znamená? Uzatvoríte si zmluvu napríklad s cieľovou sumou 100 tisíc €. Len na poplatku za uzatvorenie usporíte až 100 €. Za vedenie účtu stavebného sporenia a stavebného úveru od 1. januára zaplatíte už len 12 € namiesto 18 €. No a spracovanie stavebného úveru vás nebude stáť vôbec nič, pričom poplatok v minulom roku bol pre fyzickú osobu 80 €.

 

A ešte niečo navyšeOkrem všetkých výhod, ktoré stavebné sporenie v PSS, a. s., poskytovalo a bude poskytovať aj naďalej, je tu pre vás novinka – zmluva bez poplatku. Zaujala vás? Čítajte ďalej… Podmienky sú jednoduché. Uzatvorte v PSS, a. s., zmluvu o stavebnom sporení s cieľovou sumou 5 tisíc € a žiadny poplatok nebudete platiť. Akcia platí pre súčasných a tiež pre nových klientov. Podmienkou je, aby ste takúto zmluvu uzatvorili do konca februára tohto roka. A opäť ušetríte, pri tejto zmluve je to konkrétne až 45 €.

 

Čo dodať?Stavebné sporenie na Slovensku patrí k neodmysliteľným súčastiam, ako si skvalitniť svoje bývanie. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., už v tomto roku oslávi svoje 20-te narodeniny. Počas svojej existencie ponúka služby, ktoré ocenili vyše dva milióny sporiteľov. Výhody stavebného sporenia zostávajú nezmenené aj v tomto roku a navyše platí, že kvalitnejšie bývať sa dá aj za menej peňazí.

 

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

február

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X