Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Účtovný program pre rok 2015

Účtovný program pre rok 2015
Humanet
8. januára 2015 Tlačiť

Uvažujete o zmene účtovného programu? Hľadáte moderné, ľahko ovládateľné a prispôsobivé riešenie? Vyberte si online účtovný program Humanet.

Online účtovný program

Online účtovný program je moderný druh ekonomického softvéru, ktorý poskytuje oveľa väčšiu flexibilitu ako klasický účtovný program.

Online účtovný program nemusíte nikdy inštalovať. Používate ho kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu. Vystavenie faktúry, zaúčtovanie dokladu, predaj zo skladu, import bankových výpisov, spracovanie miezd, úhrady platieb a samozrejme všetky ďalšie funkcie môžete využívať bez akýchkoľvek obmedzení na počítači, tablete aj smartfóne.

Vaše dáta sú chránené rovnako nekompromisne ako vaše peniaze pri používaní internetbankingu. Máte istotu, že už o ne neprídete pri poruche počítača a že sa k nim nikto nepovolaný nedostane.

Online účtovný program Humanet môžete bez akýchkoľvek poplatkov a dokupovaní licencií používať súčasne viacerí, pričom si môžete nastaviť rôzne prístupové práva.

Istota aktuálnej legislatívy

Ak používate bežný účtovný program, musíte myslieť na jeho pravidelnú aktualizáciu. Aktualizácia účtovného programu vám zaisťuje  používanie najnovšej verzie s aktuálne platnou legislatívou. Online účtovný program vás tejto starosti zbaví. Pri jeho používaní nemusíte nič sťahovať, ani aktualizovať. Vždy, keď s programom pracujete, tak používate jeho aktuálnu verziu s platnou legislatívou.

Online účtovný program Humanet realizuje aktualizáciu legislatívy úplne automaticky. Ide dokonca až tak ďaleko, že ak zistí, že počas inštalácie novej verzie program práve používate, tak počká, kým prácu dokončíte a až potom vykoná aktualizáciu pre vaše účtovníctvo. Nikdy sa vám tak nestane, že by ste nemohli program používať, pretože prebieha jeho aktualizácia. Samozrejme nemusíte mať počítač ani zapnutý, aby aktualizácia vášho účtovníctva prebehla.

Istota správnosti účtovania

Online účtovný program Humanet poskytuje množstvo funkcií, ktoré urýchľujú a zjednodušujú účtovanie. Bez príplatkov za akékoľvek nadštandardné funkcie, môžete využívať neobmedzene všetky funkcie programu.

Môžete si zjednodušiť účtovanie používaním automatického zaúčtovania pomocou predkontácií, môžete vytvárať nové doklady ako kópie už existujúcich dokladov, môžete odosielať faktúry, upomienky a ďalšie doklady emailom.

Veľmi jednoducho spracujete DPH vrátane kontrolného výkazu DPH. Máte k dispozícii automatickú kontrolu IČDPH, takže viete, že kontrolný výkaz DPH obsahuje správne údaje.

Daňové priznanie vrátane súvahy, výkazu ziskov a strát a poznámok je súčasťou programu a tak jeho údaje sú správne vyplnené na základe údajov vedených v účtovníctve.

Moderný účtovný program

Vyberte si moderný účtovný program, ktorý plne rešpektuje vývoj moderných technológií. Vyberte si účtovný program, ktorý bude vždy aktuálny, ktorý bude vždy a všade s vami a ktorý nestojí viac ako zastaralý klasický účtovný program.

Vyberte si online účtovný program Humanet. Ide s dobou a plne sa prispôsobuje vašim rastúcim potrebám. Zaregistrujte sa bezplatne na https://www.humanet.sk/bezplatna-registracia a začnite účtovať moderne ešte dnes.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ako účtovať

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

17apr9:30Chat GPT a jeho využitie v marketingu9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

17apr9:30Chat GPT a jeho využitie v marketingu9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

17apr9:30Chat GPT a jeho využitie v marketingu9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X