Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Účtujte online

Účtujte online
Humanet
16. apríla 2015 Tlačiť

Čas daňových priznaní je za nami. Ako sa vám darilo s prípravou daňového priznania? Stihli ste všetko načas alebo ste si podanie daňového priznania posunuli?

Včasné a správne podanie daňového priznania predpokladá, že ste mali všetky faktúry, bločky a iné doklady včas a správne zaúčtované. Dobrá účtovníčka a dobrý účtovný program sú základom. Ak vám váš aktuálny účtovný program nebol dobrým pomocníkom, máme pre vás jeden tip.

Online účtovný program

Čoraz viac programov a aplikácií je dostupných online. Pre ich používateľa to znamená, že už nemusí nič zdĺhavo sťahovať a ani inštalovať. Sadne k počítaču alebo zoberie tablet a je to. Je to rýchle a pohodlné.

Tento trend neobišiel ani účtovné programy. Navyše v prípade účtovníctva má používanie online programu ešte ďalšie výhody. Pri spracovaní účtovníctva vytvárate množstvo údajov, o ktoré by ste neradi prišli. Preto je potrebné dáta pravidelne zálohovať a odkladať mimo počítača, na ktorom sa účtovníctvo spracováva. Keď účtujete v online účtovnom programe, potom zálohovanie dát program vyrieši za vás a už sa nemusíte obávať o stratu údajov.

V prípade zmeny zákonov a legislatívnych pravidiel je nevyhnutné účtovný program aktualizovať, aby ste mali istotu, že vediete účtovníctvo správne a neohrozí vás daňová kontrola. Ak používate online účtovný program, potom už na žiadne aktualizácie myslieť nemusíte. Online účtovný program je vždy aktuálny. Už nesťahujete a ani neinštalujete žiadne aktualizácie.

Kvalitný online účtovný program

Najlepším online účtovným programom na Slovensku je systém Humanet. Poskytuje online programy pre jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, daňové priznania, personalistiku a mzdy. Verejnosti je k dispozícii na adrese www.humanet.sk už od roku 2009.

Je vhodný pre neziskové organizácie, živnostníkov, malých podnikateľov aj stredne veľké organizácie.

Online ekonomický a informačný systém Humanet je bezpečný ako internet banking, jednoducho sa ovláda, obsahuje bohaté funkcie a jeho cena odráža presný rozsah spracovaných údajov.

To znamená, že už nemusíte kupovať predražené licencie a ani riešiť počty firiem alebo užívateľov, ktorí majú program používať. Cena závisí iba od počtu vystavených faktúr a účtovných dokladov v účtovnom programe. Cena mzdového programu je daná presným počtom spracovaných miezd. Pre vás to znamená, že platíte iba za ten rozsah dát, ktorý reálne spracujete a môžete tak ušetriť ročne stovky €.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ako účtovať

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

02máj8:30Pochopenie zmlúv 2 - seminár v anglickom jazyku (Understanding Contracts 2)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Právo

02máj8:30Pochopenie zmlúv 2 - seminár v anglickom jazyku (Understanding Contracts 2)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Právo

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X