Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Vianočné pozdravy a vinše. Inšpirujte sa pri ich tvorbe

Vianočné pozdravy, priania, vianočné vinše
Fotobanka Pixmac
10. decembra 2014 Zdroj Podnikam.SK, MV Tlačiť

Vianočné pozdravy, vianočné vinše, novoročné pozdravy a vinše

Blíži sa čas vianočných sviatkov. Aby sme vám uľahčili písanie vianočných pozdravov, prianí a vianočných vinšov, prinášame vzorové texty.

Krásne vianočné sviatky plné šťastia a pohody praje..

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok!

Veselé Vianoce a veľa šťastia v Novom roku!

Na Vianoce fľašu dobrého moku,veľa zdravia a pohody v Novom roku.Kapra, čo má málo kostí, ku kaprovi veľa hostía darčekov do sýtosti.Nech radosť a šťastie vládne u Vás doma,Nech zďaleka obchádza Vás nešťastie a smola.Veselé Vianoce.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov Vám želá..

Aj v tomto roku sa chceme poďakovať všetkým tým, ktorým na nás záleží.Prajeme Vám krásne Vianoce a Šťastný Nový rok!

Želáme Vám,krásne a radostné Vianoce plné lásky a pohody a v ďalšom roku úspech, šťastie a zdravie.

Veselé Vianoce, plné radosti a pohody v kruhu najbližších a veľa dobrej nálady praje..

Krásne a bohaté vianočné sviatky, veľa lásky a dobrej nálady a v Novom roku 20.. veľa úspechov praje….

Prajeme Vám krásne prežitie vianočných sviatkov, príjemnú atmosféru v kruhu blízkych, šťastie a lásku po celý Nový rok 20..! Ďakujeme za spoluprácu.

Vianočné sviatky klopú na dvere a to je čas kedy aj …. Vám chce zaželať ich príjemné prežitie a veľa úspechov do Nového roka!

Spokojné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roka Vám želá..

Ďakujeme Vám, že ste aj v tomto roku pracovali po našom boku. PF 20..

Otvorte dvere vianočnému obdobiu plnému radosti,vpustite do nich nové príležitosti a zdolávajte prekážky.Veľa úspechov v novom roku želá….

Kúzlo Vianoc nikdy nekončí a jeho najväčšími darmi sú rodina a priatelia.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí.A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu.Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje…

Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech.Silvestrovskú náladu po celý rok, šťastie nech sprevádza Váš krok.

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plne hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.

Veselé Vianoce chcem Vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby tento Nový rok za to stál.

Krásne sviatky vianočné, veselé cesty polnočné, pod stromčekom veľký dar, na Silvestra pekný bal. Na tom bale ľahký krok, potom šťastný Novy rok!

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Z oblohy sa sype sneh, všade počuť detsky smiech. Už sa stromček ligoce, prajem krásne Vianoce!

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!

Nech tichá hudba veselosti, Vám počas celých Vianoc znie,nech ten rok nastávajúci Vám šťastie a lásku prinesie!

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček, zo zábavy rovný krok a potom šťastný Nový rok.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločné, krásne sviatky Vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.

Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti. Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.

Vianoce lásky a pokoja, nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, štastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce

Nech stromček zapáli svetlo v nás, nech sviečka vyčarí úsmev zas. Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás, želám Vám Vianoc šťastný čas

Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Až zvony ohlásia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudnite na všetky starosti a prežite ich v šťastí a radosti.

Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé. Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady, buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí.Na stromčeku sviečky svietia, štastím žiaria deti.Starý rok už odchádza a nový ide za ním,nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím …

Prajem vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari šťastím jasne ako Betlehemská hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať.

Nech vianočný zvonček Ti šťastím zvoní,nech vianočný čas sa v lásku zmení,a tak krásne ako sa hviezda ligoce,tak nádherné a tajomné Ti prajem Vianoce.

Nech tichá hudba Vám počas Vianoc znie,nech ten ďalší rok Vám zdravie, šťastie a lásku prinesie

Videla som na prechádzke v lese anjela, čo niesol ťažké vrece. Unavený šiel už pomaly, od mrazu ho líčka štípali. Hovorím mu: „Pomôžem Ti trošku“. Chytila som vrece v jednom rožku a tak sme ho spolu niesli smerom hore brehom, rovno, dolu brehom. Dodnes neviem, čo v tom vreci bolo, iba vôňa jabĺk naokolo.

Na Vianoce a v Novom roku,lásku, šťastie na každom kroku.úspechov a šťastia veľa,z úprimného srdca želá …

Prajem Vám lásku, šťastie, nehu, nech splní sa Vám každučký sen.Prianie Vám posielam na vločke snehu,nech krásny je Váš Štedrý deň.

Radosť a šťastie, krásu a nehu,nech ti prinesie vianočný sen,posielam ti ho po vločkách snehu,zachytiť ho v dlaniach v ten zázračný deň.

Na štedrý večer pozor daj,zvončeky zvonia, počúvaj.Tak, ako za oblokom sniežik padá,nech na tvoj stôl šťastie sadá.Preži sviatok Vianočný,plný slasti a radosti

Na Vianoce, keď svet stíchne,nech vám Božie dieťa vdýchnepokoj, radosť a posilu,nielen v túto svätú chvíľu,ale taktiež v novom roku,nech vás vedie v každom kroku.

Na Vianoce pokoj v duši,šťastie ktoré nič nezruší.V novom roku veľa sily,by ste zdraví dlho žili

Je čas šťastia, veselosti, každý pieseň spieva.Nech vo Vašej domácnosti sa radosť rozlieva.

Maličký anjelik v okne stála krásne Vianoce všetkým ľuďom prial.Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku malia stále sa na seba pekne usmievali.

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba.Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba.Pokoj a radosť nech ťa v srdci hreje,nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám,po všetkých obchodoch o dušu behám.Zas som nič nekúpil nervy mám strašné,čo im dám pod stromček, nie je mi jasné.Zas som to nestihol, po byte snorím,aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím.Želám vám všetkého, čo sa vám páči,aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči.

A zas nám nadišli tie radostné sviatky, ktoré nám tak sladia ten náš život krátky. V ďalekej krajine, tam kde rastú palmy, tam kde prorok Dávid skladal svoje žalmy, tam medzi troma čiastky zeme, narodil sa Kristus Pán v mestečku Betleme. A na tieto sviatky i ja sa radujem, z úprimného srdca toto vám vinšujem: Aby bol Kristus Pán vašim tešiteľom, vaším dobrým radcom a dobrým priateľom. Do nového roka Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Pekné sviatky praje …

Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a nový rok prežili čo najlepšie zo srdca praje …

Aby ste zvládli predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, samotné Vianočné sviatky v radosti a pokoji a do nového roka všetko naj naj prajú…

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet! Prajú …

Do nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných okamžikov.

Do Nového roku veľa štastia, lebo je krásne, veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa lásky, lebo jej je málo a veľa všetkého, čo by za to stálo.

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje …

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťasný Nový rok prajú …

Krásne Vianočné sviatky so svojimi blízkymi veľa šťastia, zdravia, lásky a pohody v roku 20.. želá …

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť, dobrú voľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech Vám stojí popri boku.

Nech tichá hudba veselosti Vám počas celých sviatkov znie, nech ten rok nastávajúci Vám pokoj, šťastie a lásku prinesie. Želá …

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zhojí sa, čo tešilo, nech sa zdvojí sa. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku …

Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.

Nech zvony zvonia a srdia plesajú, nech sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď ku šťastiu je len krok, prajem Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa zdravia a rodinnej pohody praje…

Krásne prežitie Vianočných sviatkov a do nového roku veľa šťastia, lásky a porozumenia želajú…

Krásny a veselý Silvester, do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania praje …

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha Ježiško má rád aj Teba. Každú slzu – kvapôčku, premení on na vločku. Ježiškovi pošepnem, nech ti na vianočný deň, splní ten najtajnejší sen a na Silvestrovskú noc, nech má takú moc, že vykúzli ti hoc, šťastie a lásku na celučičký rok.

Mrazivé Vianoce, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajeme zo srdca prekrásne Vianoce.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.Nový rok nech pomaličky vsunie šťastie do kapsičky, aby nespravili ste chybný krok, pre celučičký ďalší rok.

Radostné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia, zdravia v novom roku 20.. želá …

Na Vianoce a v novom roku, lásku, šťastie na každom kroku úspechov a zdravia veľa z úprimného srdca želá…

Na Vianoce a v roku novom vinšujem Vám nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia šťastia akurát, aby Vás mal každý rád.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane počas celého roku praje …

Nech pocit šťastia, radosti sa v dušiach vašich rozhostí, keď Štedrý deň k vám zavíta. Nech láska v srdciach ukrytá sa mocným prúdom vyroní, keď zvonček sladko zazvoní. Krásne Vianoce Vám chcem priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby rok 20.. za to stál. Radostné a pokojné prežitie sviatkov Vám želá …

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to po čom túžiš.

Nech tichá hudba Vám počas Vianoc znie, nech ten ďalší rok Vám zdravie, šťastie a lásku prinesie, prajú…

Nešťastným šťastíčko, chorým zdravíčko, chudobným konto mastné, rodičom deti šťastné, slepým svetlo, zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo…

Požehnané a milostiplné Vianočné sviatky, radostný a pokojný nový rok Vám prajú…

Prajem Vám do nového roku to, čo človek najviac potrebuje – zdravie, to, čo márne hľadá – lásku a to, čo mu najviac chýba – peniaze. Všetko naj v roku…

Prajem vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari štastím jasne ako Betlehémska hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať.

Príjemné prežitie Vianočných sviatkov, do nového roka veľa zdravia a šťastia Vám prajú…

Príjemné prežitie Vianočných sviatkov v kruhu najbližších a všetko najlepšie v novom roku praje …

Príjemné Vianoce a šťastný Nový rok plný zdravia a pokoja prajú…

Spokojné prežitie Vianočných sviatkov, pohodu a lásku v kruhu svojich najbližších a veľa zdravia, osobných aj pracovných úspechov v novom roku 20.. Vám praje …

7 úspešných dní v každom týždni, 52 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastia po celý rok želá …

Šťastie, lásku, radosť, nehu, nech prinesie Vám vianočný sen. Pozdrav Vám posielam po vločke snehu, chyťte ju do dlane v ten krásny deň. Všetkým praje…

Šťastné a pokojné Vianoce, veľa lásky, úsmevu a porozumenia v novom roku a splnenie túžob a očakávaní praje…

Šťastné a veselé sviatky vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom velký ranec, na Silvestra rezký tanec, pri muzike ľahký krok a šťastlivý Nový rok praje …

Šťastné a veselé sviatky, plné pohody, radosti, lásky a priania rovnako dobrej spolupráce v novom roku, aká bola v roku minulom praje …

Šťastné sviatky Vianočné, krásne čaro polnočné, na Silvestra istý krok a s ním šťastný Nový rok praje …

Šťastný Nový rok chcem Vám priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby nový rok za to stál.

Sú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šlak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové zachvaty. stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašlu.

Úspešný zbytok roku, iskru v oku, silu v rozkroku, istotu v skoku, nebyť bez floku, strielať od boku a nebáť sa Nového roku. Praje …

V novom roku kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán lásky a celý vesmír zdravia želá…

V snehovej náruči zima zem láska, v tisíce hviezd vzplanie ohník čo v ľudských srdciach praská nech kvitne pod stromčekom láska o jej svetlo nech neprichádza nik. Kroky radosti nech nezdobí iba Vianoc čas nech zdravie a láska v novom roku hladí nás.

Veselé sviatky vianočné, pekné cesty polnočné, na Vianoce veľký darček, na Silvestra pekný tanček, do muziky ľahký krok a šťastlivý nový rok prajú…

Veselé Vianoce a šťastný nový rok prichádzam priať,aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten nový rok za to stál. Krásne vianočné sviatky a šťastný nový rok praje …

Veselé Vianoce a všetko dobré, pevné zdravie, šťastie a spokojnosť v novom roku prajú…

Veselé Vianoce, bohatého ježiška a všetko naj naj do nového roka Vám všetkým prajú…

Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu prajú…

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam,vaby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho.

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná liek na každý bôľ. Zabudnite na starosti, buďte stále šťasní, nech je pre Vás Nový rok krajší ako krásny! Prajú …

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Všetko najlepšie do nového roku. Veľa zdravia, šťastia, pohody a úspechov v práci aj doma želá…

Za oknom vločka padá a zvonček cinká, zapáľte sviečku zľahka, zľahulinka, v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme šťastné Vianoce.

Želám Vám kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky.

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Relax

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

06máj8:30Právne minimum pre starostov a primátorov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X