Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Zúčastnite sa Festivalu podnikania a dajte tvár svojmu biznisu

21. januar 2017 monsters cafe and bar bratislava.png
Festival podnikania
20. decembra 2016 Tlačiť

BRATISLAVA 20. decembra 2016 (P/PR) – V internetových časoch, v ktorých žijeme, sa z online sveta dozvieme všetko a zároveň nič, a tak sú pre začínajúcich aj zabehnutých podnikateľov osobné stretnutia veľmi dôležité. Sú o dôvere, napredovaní a odporúčaniach, a tak dávajú priestor pre vznik kvalitnejšieho podnikateľského prostredia. Práve to je cieľom Festivalu Podnikania, ktorý sa bude konať 21. januára 2017 v Monters Cafe&Bar v Bratislave.

Festival podnikania posykytuje priestor pre inšpiratívne príbehy a načerpanie nových kontaktov či získanie príležitostí. Počas networkingu medzi jednotlivými podnikateľmi sa môžete dozvedieť niečo, čo sa vám hodí a skvele zapadne do vášho biznisu. Keďže je pripravených niekoľko prednášok, budete mať príležitosť nielen sa niečo užitočné a zaujímavé dozvedieť, ale tiež nadviazať kontakt s odborníkom. Benefitom festivalu je možnosť nájsť niekoho, kto vášmu podnikaniu dokonale rozumie a môže byť pre vás prínosom.

Na festivale vystúpia piati spíkri

"Ide o dočerpávanie voľných alokácií z európskych štrukturálnych fondov z programového obdobia 2007 - 2013.

Financie sa použijú na obnovu bytových domov 

Rozpočet Štátneho fondu rozvoja bývania (ŠFRB) na rok 2015 sa zvýši o 118,073 mil. eur. Z pôvodnej sumy 174,5 mil. eur tak vzrastie na 292,573 mil. eur, čo znamená navýšenie o 67,7 %.

Rada ŠFRB schválila návrh na zvýšenie rozpočtu na mimoriadnom rokovaní v utorok pod vedením svojho predsedu a štátneho tajomníka ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Františka Palka. Zároveň odporučila ministrovi dopravy Jánovi Počiatkovi predložiť tento návrh na schválenie vláde.

ŠFRB zvýši svoj rozpočet o ďalšie finančné prostriedky z projektu JESSICA II vo výške 103 540 000 eur. "Ide o dočerpávanie voľných alokácií z európskych štrukturálnych fondov z programového obdobia 2007 - 2013," informoval hovorca ŠFRB Rastislav Lackovič.

"Uvedené financie sa použijú na obnovu bytových domov vo forme zateplenia, odstránenia systémových porúch, výmenu výťahov, výmenu spoločných rozvodov, vybudovanie bezbariérových prístupov," dodal.

Navýšením rozpočtu fond bývania podporí obnovu ďalších 22 tisíc bytov. Rozpočet bude zvýšený aj o zostatok finančných prostriedkov z predchádzajúcich rokov v objeme 14 532 774 eur. 

[adrotate banner="4"]

Štátny fond rozvoja bývania zabezpečuje podporu v oblasti bytovej politiky a zefektívnenia existujúceho systému podpory bývania, ktorá sa realizuje v prevažnej miere formou poskytovania výhodných dlhodobých úverov. Slúži najmä na vytváranie výhodných podmienok pre obstarávanie nájomného bývania pre sociálne slabšie skupiny obyvateľstva, cielenú obnovu bytového fondu, zvýšenie efektívnosti podpory bývania a využitie prostriedkov štrukturálnych fondov Európskej únie.

[related id="2777,2842,2792,2771"]
Zatiaľ poznáme mená dvoch – Ivan Košalko a Daniel Bradáč. Mená ostatných spíkrov budú organizátori odhaľovať postupne. Prvým spíkrom bude Ivan Košalko, ktorý sa bude venovať téme Ako tvoriť hodnotu. Ivan Košalko pôsobil na vysokých manažérskych a štatutárnych pozíciách v skupine PPC Insulators. Okrem zodpovednosti za prevádzku 7 závodov na 3 kontinentoch bol riaditeľom v Nemecku, Rakúsku, Švédsku a na Slovensku a tiež predsedom predstavenstva v Číne a Thajsku.

Druhým spíkrom bude Daniel Bradáč, expert v oblastiach budovania značiek, firemnej kultúry a eployer brandingu, ktorý sa bude venovať téme Ako premeniť svoju firmu na značku. 11 rokov sa podieľal na riadení budovania značky spoločnosti Orange Slovensko a bol lírdrom budovania značky zdravotnej poisťovne Dôvera. V roku 2009 založil marketingovú agentúru Generations, s.r.o., ktorá sa špecializuje na marketing a biznis development, a k jej klientom patrí Tatry Mountain Resorts, VÚB banka či SEAT.

V cene lístka na Festival Podnikania je zahrnutá aj strava, panelová diskusia na záver a prekvapenie.

Jedálny lístok bude pozostávať z obložených chlebíčkov, nátierok a dipov, ovocia, a teplých nápojov. Hlavnými chodmi bude bravčové soté s vínom a sušenými hubami a kurace prsia s estragónvou omáčkou a pórom. Príloha bude ryža a pečené zemiaky.

Pre viac informácií sledujte Facebookovú stránku https://www.facebook.com/festivalpodnikania/  alebo stránku udalosti  https://www.facebook.com/events/810119265797653/

Viac informácii na – www.festivalpodnikania.sk

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Festival podnikania

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podujatia

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

november

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X