Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Technologická konferencia Metro ON Line sa vracia. Bude sa venovať ekológii a modernej samospráve

Metroonline2022 vizual.jpg
Foto: Metro ON Line
16. júna 2022 Autor Informačný servis Tlačiť

22. júna 2022 otvorí pod záštitou Ministra dopravy a výstavby SR Andreja Doležala svoje brány medzinárodná technologická konferencia Metro ON Line, ktorá bude prezentáciou integrovania technológií do sveta okolo nás. Počas konferencie budú môcť účastníci sledovať prednášky a zapojiť sa do diskusií týkajúcich sa najnovších trendov a inovácií z oblastí telekomunikácií a smart technológií. Generálnym partnerom podujatia je Slovanet, ktorý pomocou modernej siete internetu vecí prináša sofistikované riešenia pre B2B sféru.

15. ročník konferencie Metro ON Line sa bude i tentokrát konať v komfortnom ekologickom rezorte AquaCity Poprad, ktorý účastníkom konferencie ponúka okrem iného aj výborné podmienky pre relax. Prednášky a panelové diskusie konferencie budú rozdelené tematicky do dvoch sál a postupne odkryjú komplexné informácie o témach inteligentných miest (garantom je Slovak Smart City Cluster) a trendoch v telekomunikačnom a IoT segmente. Časť konferencie je venovaná motivácii mladým ľuďom a dôvodom, pre ktoré sa oplatí začať podnikať a plniť si tak svoje sny. Inšpiratívne dopoludnie, po oficiálnej konferencii, bude venované študentom stredných škôl zo širšieho regiónu a podporené agentúrou SBA (Slovak Business Agency). Svoj príbeh tu popri fenomenálnom huslistovi Filipovi Jančíkovi porozpráva i Peter Vesterbacka – inak nazývaný Mighty Eagle z Angry Birds, ktorý bol zaradený medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta meniacich svet okolo nás.

Photo1.jpg
Foto: Metro ON Line

„Po troch rokoch prestávky konferencie Metro ON Line sme do nej znova zakomponovali aj motivačné témy a prednášky, ktoré účastníkom umožnia zamyslieť sa nad ekologickými a nadčasovými riešeniami súčasných, ale aj budúcich problémov, ktoré sa dotýkajú i budov, miest a obcí, v ktorých všetci žijeme,“ hovorí Ján Michlík, organizátor konferencie.

Tento rok budú môcť o konvergentných technológiách, ekológii a digitálnych výzvach súčasnosti diskutovať aj tri stovky študentov, ktorých má účasť na konferencii Metro ON Line motivovať k štúdiu technológií, k zodpovednému prístupu i ochrane prírody a prispieť tak k rozvoju Slovenska. Časť výťažku zo vstupného a príspevkov partnerov bude venovaná podpore rozvoja elektromobility na Tokaji a v národnom parku Poloniny.

Fotograf ⓒ Peter Stas | www.peterstas.sk
Foto: Metro ON Line

Okrem odborných vstupov predstaviteľov medzinárodne uznávaných spoločností a obcí sa účastníci konferencie môžu tešiť aj na profesionálny networking, diskusie o technológiách budúcnosti a inteligentných mestách, ako aj dobrodružné sprievodné aktivity či neopakovateľnú večernú párty, ktorá bude ideálnou príležitosťou na prehĺbenie obchodných vzťahov partnerov, významných klientov a samospráv.

Kompletný program technologickej konferencie Metro ON Line a ďalšie dôležité informácie nájdete na internetovej stránke www.metroonline.sk.

Fotograf ⓒ Peter Stas | www.peterstas.sk
Foto: Metro ON Line

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

ekológiakonferenciaMetro ON Linesamospráva

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podujatia

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X