Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

AAA AUTO poskytne ľuďom na Morave zasiahnutým tornádom a búrkami 20 áut

Ts pomoc morave.jpg
Foto: AAA Auto
14. júla 2021 Autor Informačný servis Tlačiť

Vozidlá za takmer 200 tisíc eur pomôžu tým, čo ich najviac potrebujú.

Sieť AAA AUTO poskytne ľuďom na Morave zasiahnutým nedávnym tornádom na dobu minimálne dvoch mesiacov celkom 20 osobných vozidiel. Komu konkrétne autá spoločnosť poskytne, rozhodnú sami starostovia postihnutých obcí, ktorí situáciu v zasiahnutých miestach poznajú najlepšie a dokážu tak vyhodnotiť, pre koho je osobné auto nevyhnutnosťou, napríklad z dôvodu zložitej rodinnej situácie alebo starostlivosti o blízkych. Poskytnuté vozidlá budú môcť byť využité aj ako zdieľané.

„Prvé myšlienky určite smerovali k tomu, či sú všetci na mieste v poriadku a hneď ďalšie, ako by sme mohli v danej situácii pomôcť. Zo záberov z miest, ktorým sa prehnalo tornádo a veterná smršť, je evidentné, že okrem domov a vybavenia domácností ľudia prišli aj o osobné autá, ktoré teraz aktuálne nepochybne potrebujú,“ povedal Petr Vaněček, prevádzkový riaditeľ a člen predstavenstva spoločnosti AURES Holdings, ktorá prevádzkuje medzinárodnú sieť autocentier AAA AUTO.

Spoločnosť AURES Holdings sa preto prostredníctvom svojej siete AAA AUTO rozhodla pomôcť ľuďom na Morave s ich mobilitou.

„Vybrali sme viac ako dvadsať áut a v koordinácii s miestnymi starostami ich v najbližšej dobe budeme požičiavať zasiahnutým rodinám,“ uviedol Petr Vaněček. Vozidlá majú celkovú hodnotu viac ako 5 miliónov českých korún, čo je prepočte takmer 200 tisíc eur. Ide prevažne o autá značiek Škoda, Kia, Renault, Hyundai alebo Citroën.

Vozidlá budú plne poistené a ich zapožičanie nebude spojené so žiadnou väčšou administratívou. „Bude stačiť iba podpis na preberacom protokole. Chceme pomôcť rýchlo a účinne. Ľudia na územiach postihnutých prírodnou katastrofou budú potrebovať byť mobilní, aby dali  svoje domovy do obývateľného stavu alebo mohli riešiť organizáciu novej výstavby, prípadne akútne zabezpečovať potreby svojich rodín. A až keď si opravia svoje domy a odstránia najväčšie škody, budú mať možnosť si počas leta s vozidlom zájsť aspoň na krátku dovolenku,“ doplnil Petr Vaněček.

Informačný servis

K téme

Témy

AAA AUTOpomoc na MoravePRtornádo

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

04aug8:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony,Legislatíva, zákony,Medzinárodné zdaňovanie

04aug8:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony

04aug8:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony,Legislatíva, zákony,Medzinárodné zdaňovanie

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X