Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Ako prebieha poradenstvo pre firmy v oblasti obchodného práva?

1.png
Foto: Freepik
27. septembra 2023 Autor Informačný servis Tlačiť

V obchodnom prostredí je kvalitné právne poradenstvo pre firmy dôležitým nástrojom. Dôvod je jednoduchý – dosiahnuť úspech. Vďaka poradenstvu je možné odlíšiť sa od konkurencie a byť jednotkou na trhu. Podnikatelia a firmy by sa preto mali obrátiť na advokátsku kanceláriu.

Chcete si založiť obchodnú spoločnosť, prípadne si vybrať ideálnu formu podnikania? Nenechávajte nič na náhodu, pokiaľ sa v tejto oblasti neorientujete. Advokátska kancelária sa postará o to, aby vaše podnikanie bolo v súlade s právnymi predpismi. Ako ďalej prebieha poradenstvo, ktoré sa týka obchodného práva?

Nezabúdajte: Nie všetky advokátske kancelárie sa špecializujú na obchodné právo. Vyhliadnite si takú, ktorá je na to expertom. Od právnych záležitostí vás odbremení Lovász Legal.

Zakladacia dokumentácia

Bez dobrého nastavenia obchodnoprávnej dokumentácie firma nebude stáť na pevných základoch. Advokátska kancelária sa postará aj o zakladaciu dokumentáciu tak, aby bola v súlade s vašimi individuálnymi potrebami a požiadavkami.

Určite sa vám zíde aj pokiaľ máte sen expandovať do zahraničia. Lovász Legal pripravuje zakladaciu dokumentáciu pre obchodné spoločnosti až v šiestich jazykoch.

Od hodnotenia až po audit

Neviete si rady s fúziami a akvizíciami? Vďaka expertom bude mať akákoľvek obchodná transakcia hladký priebeh. Od právneho auditu (Due Diligence) cieľovej spoločnosti, cez prípravu zmlúv a dokumentáciu až po zastrešenia podpisovania korporátnej dokumentácie (closing) . To všetko sa môže týkať rôznych podnikateľských aktivít.

Vypracovanie obchodnej zmluvy

V Lovász Legal majú bohaté skúsenosti aj s vypracovaním obchodných zmlúv a všeobecných obchodných podmienok. Preto, ak potrebujete vypracovať podklady aj z tejto oblasti, bude to prispôsobené vašim potrebám. Čaká vás zložité obchodné rokovanie? Právni experti vám s tým pomôžu a vybavia priestory, kde sa jednanie uskutoční.

2.png
Foto: Freepik

Komplexné balíčky

Ak potrebujete vyriešiť niekoľko dôležitých právnych problémov, využite komplexné balíčky služieb. Prioritne sú určené startupom a e-shopom, ktoré začínajú od nuly a chcú sa vyhnúť zbytočným komplikáciám.

Predaj a likvidácia spoločnosti

Bohužiaľ, niekedy biznis nevyjde podľa predstáv alebo sa podnikatelia chcú vydať inou cestou. Rozhodli ste sa svoje podnikanie ukončiť? Advokátska kancelária vám pomôže s predajom spoločnosti, prípadne s jej úplnou likvidáciou. Vy tak nebudete musieť riešiť nič navyše, čo vám ušetrí množstvo času a v neposlednom rade aj energie.

Komplexná zmluvná dokumentácia

Prehľadná zmluvná dokumentácia je v úspešnom podnikaní nevyhnutnosť. Dokáže minimalizovať zmluvné riziká firmy. Na to však musí byť nastavená správne, čo v Lovász Legal vyriešia za vás.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

obchodné právoporadenstvoPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

február

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X