Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze?

Hand of young contemporary waitress wiping wooden table with duster
Foto: Getty Images
15. apríla 2024 Autor Informačný servis Tlačiť

Čistota v reštauráciách, kaviarňach či hoteloch je veľmi kľúčová, preto výber tých správnych čistiacich a dezinfekčných prostriedkov vám nielen ušetrí čas a peniaze, ale zabezpečí aj dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie i bezpečnosť vás a vašich zákazníkov.

V oblasti pohostinstva, hotelierstva, reštaurácií a cateringových služieb (HoReCa) je čistota absolútnou prioritou. Nielenže zaručuje spokojnosť zákazníkov, ale tiež zabezpečuje dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie a bezpečnosť. Efektívna čistota však neznamená len používanie akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Výber správnych produktov môže výrazne ušetriť váš čas a finančné prostriedky. Predstavujeme vám prehľad najlepších prostriedkov na čistenie v segmente HoReCa, ktoré vám pomôžu udržiavať váš podnik v top stave bez zbytočných výdavkov a strát času.

1. Dezinfekčné prostriedky

V kuchyniach a priestoroch, kde sa manipuluje s potravinami, je dôležitá nielen čistota, ale predovšetkým dezinfekcia. Špeciálne dezinfekčné prostriedky, ako sú AKTIVIT dezinfekčný bez vône a farby a AKTIVIT dezinfekčný s citrónovou vôňou od spoločnosti BANCHEM s.r.o., účinkujú proti baktériám, vírusom a plesniam. Sú ideálne na dezinfekciu stolov, kuchynských dosiek, kuchynského náradia a iných povrchov, čím zabezpečujú bezpečné prostredie pre manipuláciu s potravinami.

Foto odsek 1.jpg
Foto: BANCHEM

2. Čistiace prostriedky na riad

Zaistite dokonalé čistenie vašich pohárov, príborov a riadu s kvalitnými čističmi, ktoré efektívne odstraňujú mastnotu a zvyšky potravín. Produkty ako PANTRA PROFESIONAL 07, VAU saponát na riad a AKTIVIT G sú šetrné k materiálom a zároveň poskytujú lesklý a čistý výsledok.

Foto odsek 2.jpg
Foto: BANCHEM

3. Čistiace prostriedky na podlahy

Podlahy v kuchyniach, jedálňach a spoločenských priestoroch vyžadujú špecializovanú starostlivosť. Produkty ako 5P plus, BANOX, PANTRA PROFESIONAL 11 a ELZON PLUS zabezpečujú nielen dokonalú čistotu, ale aj dezinfekciu, čím prispievajú k bezpečnému a hygienickému prostrediu pre zamestnancov i zákazníkov.

Foto odsek 3.jpg
Foto: BANCHEM

4. Dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély

V kuchyniach, kúpeľniach a toaletách je nevyhnutná rýchla a účinná dezinfekcia rúk. Kvalitné dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély, ako sú Chiroderm tekuté mydlo a Bannderm dezinfekčný gél, poskytujú túto základnú ochranu pred šírením infekcií.

Foto odsek 4.jpg
Foto: BANCHEM

5. Čistiace prostriedky na sklo a lesklé povrchy

Udržiavajte sklenené stoly, okná, zrkadlá a ďalšie lesklé povrchy bez šmúh a škvŕn s pomocou špecializovaných čistiacich prostriedkov ako AKTIVIT kontakt a PANTRA PROFESIONAL 06, ktoré zabezpečia bezchybný vzhľad vašich priestorov.

Foto odsek 5.jpg
Foto: BANCHEM

6. Odstraňovače škvŕn a nečistôt

V boji proti mastnotám, olejovým škvrnám a iným nečistotám sú neoceniteľnými pomocníkmi produkty ako Sensi odstraňovač škvŕn color/white a SENSI odstraňovač práškový. Ide o špeciálne vyvinuté prostriedky na odstránenie týchto problémov z rôznych materiálov, čím zjednodušujú údržbu čistých pracovných odevov a iných textílií v sektore HoReCa.

Foto odsek 6.jpg
Foto: BANCHEM

Buďte si istí, BANCHEM to (č)istí!

BANCHEM s.r.o. je renomovaným dodávateľom čistiacich prostriedkov a chemických produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté a určené pre sektor HoReCa. S ich širokou ponukou výrobkov a dlhoročnými skúsenosťami si získali dôveru prevádzkovateľov reštaurácií, hotelov, barov a ďalších podnikov v pohostinstve. Tak neváhajte a využite jedinečné produkty, ktoré BANCHEM s.r.o špeciálne navrhol tak, aby zodpovedali špecifickým potrebám a štandardom v HoReCa sektore.

S produktmi BANCHEM s.r.o. pre HoReCa si môžu prevádzkovatelia v tomto sektore byť istí, že ich potreby v oblasti čistenia, dezinfekcie a údržby budú efektívne a spoľahlivo zabezpečené.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

BanchemhorecaPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

máj

30máj8:30Employer Branding Academy8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

30máj8:30Employer Branding Academy8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

03jún8:30Logistický audit8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X