Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FM Logistic a pivovarský gigant HEINEKEN započali spoluprácu

Heineken foto.jpg
Foto: Heineken
10. augusta 2021 Autor Informačný servis Tlačiť

Heineken N.V. je holandská pivovarnícka spoločnosť, založená v roku 1864 Gerardom Adriaanom Heinekenom v Amsterdame. Ako 2017, Heineken vlastní viac ako 165 pivovarov vo viac ako 70 krajinách. Produkuje 250 medzinárodných, regionálnych, miestnych a špeciálnych pív a muštov a zamestnáva približne 73 000 ľudí.

Heineken Slovensko sídli v meste Hurbanovo v Podunajskej nížine. Hurbanovo je najteplejším miestom v bývalom Československu s úrodou vysoko kvalitného jačmeňa a zároveň sa zdrojmi veľmi kvalitnej vody. Hurbanovský pivovar bol dokonca prvým výrobcom piva v bývalých východných krajinách, ktorý stáčal pivo do plechoviek.

V nadväznosti na spoločnosť CROWN a jej požiadavky, a na základe výberového konania sme v marci tohto roku započali spoluprácu so spoločnosťou HEINEKEN, jedným z najväčších výrobcov piva na svetovom trhu. Zmenou povahy výroby vzhľadom k výpadku HORECA sektoru sa spoločnosť rozhodla předvyrobit určitý objem tovaru a uskladniť ho ako tzv.extra stock pre následnú distribúciu.

Sme radi, že naša spoločnosť dostala priestor zabezpečovať služby pre tak zaujímavého, ale aj náročného klienta, a to ako z pohľadu hygieny, tak aj kvalitatívneho štandardu. Na platforme FM LOGISTIC v Seredi skladujeme fľaškové aj plechovkové produkty pripravené pre následnú expedíciu.

Tc_logo fm logistic.jpg
Foto: FM LOGISTIC

Informačný servis

K téme

Témy

FM LOGISTICHeinekenPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

06dec8:30Derivatives and other trading instruments under IFRS8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP,Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)

06dec8:30Derivatives and other trading instruments under IFRS8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP,Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)

06dec8:30Zákon o odpadoch a vykonávacie predpisy v zdravotníckych zariadeniach – zmeny od 1. 1. 20218:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Environmentalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X