Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Immofinanz predstavuje svoje úspešné flexibilné služby na slovenský trh

Myhive vajnorska.jpg
Foto: Immofinanz
13. decembra 2021 Autor Informačný servis Tlačiť

IMMOFINANZ, popredný európsky koncern pôsobiaci v oblasti komerčných realít, oficiálne predstavuje svoje flexibilné prémiové produkty na slovenskom trhu. Značka myhive offices bola na Slovensku oficiálne uvedená na trh pred 3 rokmi a stanovila nové štandardy v oblasti infraštruktúry, služieb a budovania komunity v rámci kancelárskych budov. Pridaním prémiových flexibilných riešení odpovedá IMMOFINANZ na rastúci dopyt nájomcov po vyššej flexibilite súvisiacej s veľkosťou priestorov a dĺžky zmluvy. Novodobý trend potvrdili výsledky nedávneho online prieskumu myhive[1], kde sa až 65 % respondentov zhodlo na tom, že flexibilita je predovšetkým prispôsobenie rôznych pracovných možností individuálnym potrebám nájomcov.

Okrem flexibility je pre myhive na Slovensku obzvlášť dôležitý aj hotelový charakter moderného konceptu kancelárií, čo si myslí celkovo až 29 % opýtaných Slovákov, ktorí myhive poznajú. K dostupným coworkingovým priestorom v myhive Vajnorská (bývalé Polus Towers), pribudla v Tower 1 ponuka samostatných pracovných miest resp. kancelárií so zdieľanou infraštruktúrou, ako aj možnosť súkromnej kancelárie, ktoré sú k dispozícii na prenájom od jedného mesiaca.

„Moderná kancelária sa musí prispôsobiť individuálnym potrebám nájomcov. S naším inovatívnym konceptom prichádzajú flexibilné nájomné zmluvy a priestory, ktoré umožňujú krátkodobé rozšírenie alebo zmenšenie priestorov či počtu pracovných miest. Kombinujeme vysokokvalitné coworkingové priestory s výhodami moderného sídla, ktoré ponúka priestranné kancelárie, všestranné služby a vynikajúcu infraštruktúru s prepojeným obchodným centrom VIVO! Bratislava,“ vysvetľuje Adrián Bódis, Country Manager IMMOFINANZ pre Slovenskú republiku.

Immofinanz adrian bodis foto.jpg
Adrián Bódis.Foto: Immofinanz

Flexibilné podmienky prenájmu

Flexibilita je základným pilierom značky myhive a jej najnovších doplnkových služieb. Na jednej strane si nájomcovia budú môcť prenajímať jeden stôl už od jedného mesiaca prenájmu. Na druhej strane si spoločnosti môžu kedykoľvek zväčšiť alebo zmenšiť priestor na prenájom v závislosti od svojich konkrétnych potrieb. „Videli sme, že nájomcovia oceňujú najmä produkty, ktoré sa prispôsobujú ich špecifickým potrebám. Predovšetkým v dynamickej dobe potrebujú firmy vysokú mieru flexibility a myhive offices im poskytujú maximálne služby s vysokou mierou flexibility,“ vysvetľuje Bódis.

Myhive lobby.jpg
Foto: Immofinanz

Kancelárske priestory, ktoré sa prispôsobujú

Nielen podmienky prenájmu sú veľmi flexibilné. myhive pridal rôzne nové kancelárske priestory pre každý typ podnikateľa. Coworkingové priestory sú k dispozícii kedykoľvek a stôl si možno prenajať spontánne prostredníctvom aplikácie. S mydesk si nájomcovia môžu prenajať jeden stôl už od jedného mesiaca. myroom poskytuje tímom skladajúcich sa až zo štyroch ľudí súkromný priestor v štandardnom vybavení. To všetko navyše ku klasickému firemnému sídlu, ktorý myhive ponúka aj veľkým firmám od 20 zamestnancov. „myhive spája sociálne aspekty klasického coworkingového priestoru s plnohodnotným prémiovým servisom moderného sídla. Každý nájomca sa môže spoľahnúť na služby concierge, ktorý dokonca organizuje kvety a mnoho ďalších vecí, zatiaľ čo komunitní manažéri sa starajú o to, aby nájomcovia nadväzovali kontakty pri mnohých spoločenských príležitostiach. myhive sa stará o všetky tieto veci, aby sa naši nájomcovia mohli sústrediť na svoj hlavný biznis,“ hovorí Bódis.

Nové flexibilné prémiové služby myhive už boli úspešne implementované v Rakúsku a teraz sa uvádzajú na slovenský trh.

My office myhive.jpg
Foto: Immofinanz

Veľkorysý priestor v atraktívnom dizajne

Hlavným znakom nových flexibilných produktov myhive je veľkorysý priestor, t. j. cca 10 m2 / stôl (približne o 100 % väčší v porovnaní so zaužívaným coworkovým štandardom), atraktívny dizajn,  vysokokvalitné protihlukové zariadenie a nábytok vyhotovený na mieru, dostatok denného svetla, ako aj špičková kancelárska infraštruktúra a služby. Samozrejmosťou je dodržanie všetkých zdravotných a bezpečnostných predpisov.

„Náš nový koncept je odpoveďou na meniaci sa trend v kancelárskom sektore. K overenému štandardu našimi spokojnými nájomcami, živej komunite či hotelovému dizajnu pod značkou myhive pridávame maximálnu flexibilitu a all-inclusive služby, ktoré sú v moderných pracovných priestoroch súčasnosti a budúcnosti nevyhnutnosťou,“ dodáva Adrián Bódis.

Atmosféra priestoru zohráva dôležitú úlohu

Pracovný priestor môže byť motivačným faktorom a zvyšuje efektivitu práce, pretože harmónia interiéru sa odráža na celkovej psychickej pohode zamestnancov. „Koncept myhive bol navrhnutý tak, aby bol funkčný a luxusný zároveň. Dbali sme o to, aby bolo dostatok priestoru na všetko, čo človek potrebuje k efektívnemu pracovnému výkonu. Preto v ňom nájdete priestor na vytváranie komunít takmer v ležérnom dizajne, zasadacie miestnosti, miestnosti vhodné na telefonovanie a sústredenie sa, ako aj zázemie s plne vybavenou kuchynkou či sociálnymi zariadeniami. Nechýbajú technologické „vychytávky“, dostatok čerstvého vzduchu, svetla aj zelene,“ uzatvára Adrian Bódis.

Myhive vajnorska 1.jpg
Foto: Immofinanz

Prehľad flexibilných produktov myhive:

myflex

Flexibilné nevyhradené pracovné miesto bez prideleného stola v cowork-u. Ideálny pre ľudí, ktorí radi pracujú v meniacom sa prostredí a nepotrebujú stále pracovné miesto. K dispozícii od 1 mesiaca, cena je all-inclusive a zahŕňa výhody členstva v myhive (vrátane podujatí, aplikácie myhive), kompletnú kancelársku infraštruktúru a komplexné služby.

mydesk

Vyhradený pridelený pracovný stôl v cowork-u pre ľudí, ktorí radi pracujú vo väčšej skupine ľudí. K dispozícii od 1 mesiaca, all-inclusive zahŕňa výhody členstva v myhive (vrátane podujatí, aplikácie myhive), plnú kancelársku infraštruktúru a komplexné služby.

myroom

Ide o vyhradenú oddelenú kancelársku miestnosť v našej coworkingovej zóne pre ľudí, ktorí majú radi atmosféru spolupráce vo vlastnom tíme. K dispozícii od 1 mesiaca, all-inclusive cena zahŕňa výhody členstva v myhive (vrátane podujatí, aplikácie myhive), plnú kancelársku infraštruktúru a komplexné služby.

myoffice

Novinka na trhu. Kancelária so samostatným vchodom a kompletnou súkromnou infraštruktúrou na prenájom dostupná na prenájom od 1 mesiaca. Ideálne riešenie pre spoločnosti s viac ako 30 zamestnancami. Ponuku myoffice je možné prispôsobiť aj na základe individuálnych požiadaviek nájomcu – v prípade, že sú nad rámec návrhu a štandardov myoffice, doba prenájmu je stanovená minimálne na dobu 36 mesiacov.

[1] Online prieskum s názvom „Drivers of success“ realizovaný spoločnosťou Konzept & Markt GmbH v marci 2021, reprezentatívna vzorka 1856 respondentov zo šiestich európskych krajín, kde je implementovaná značka myhive (Slovensko, Česká republika, Rakúsko, Maďarsko, Poľsko a Rumunsko).

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Immofinanzmyhivemyhive officesPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

05dec8:30Čierne stavby v obci a prechod kompetencií na nové stavebné úrady8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X