Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Investovať do rozvoja vašej firmy sa teraz mimoriadne oplatí

Investovať do rozvoja vašej firmy sa teraz mimoriadne oplatí
OTP banka
17. marca 2015 Tlačiť

Využite jedinečný úver s nízkou sadzbou od OTP Banky s podporou EÚ až do výšky 500 000 Eur.

Zvýhodnené investičné úvery JEREMIE

Každá dobrá investícia vo firme vyžaduje poriadnu koncentráciu energie na presný cieľ. Samozrejme na začiatku vyžaduje aj obrovské výdavky, ale hlavným cieľom každej investície sú príjmy na jej konci. Prečo si to teda neuľahčiť najviac, ako sa len dá.

Jedným z najosožnejších spôsobov je investovanie formou zvýhodnených investičných úverov JEREMIE, ktoré sú spolufinancované z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Ak teda plánujete investíciu do rozvoja svojho podnikania, do svojej nehnuteľnosti, do nákupu novej alebo modernizácie existujúcej technológie alebo do rozšírenia svojich obchodných aktivít, mali by ste sa zoznámiť so zaujímavým financovaním z programu Európskej únie JEREMIE s výhodnou úrokovou sadzbou a poplatkami.

Peter Chovanec, riaditeľ, zodpovedný za korporátny obchod: “OTP Banka prináša malým a stredným podnikom prostredníctvom JEREMIE úverov nielen zvýhodnenú úrokovú sadzbu, ale vďaka osobnému prístupu a flexibilite našich odborníkov ponúka aj individuálny profesionálny prístup.

otp JEREMIE úver vo výške do 500 000 Eur ponúka OTP Banka pre malé a stredné podniky do 250 zamestnancov s pôsobnosťou vo všetkých krajoch okrem Bratislavského. Podnikatelia z okresov Senec, Malacky, Bratislava a Pezinok majú nárok na získanie úveru v prípade, pokiaľ tieto prostriedky budú použité na investície mimo územia Bratislavského kraja. Splatnosť úveru je 1 až 10 rokov. Presvedčte sa sami, že investovať do rozvoja vlastnej firmy sa teraz oplatí viac, ako kedykoľvek pred tým.

Tento článok vznikol v súvislosti s podporou Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, spolufinancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci iniciatívy JEREMIE. Obsah je výhradnou zodpovednosťou OTP Banky Slovensko a nemôže byť v žiadnom prípade považovaný ako reflektujúci postoj Európskej únie.

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Podnikam

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ako investovať

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

09máj8:30Compliance management system (CMS)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

09máj8:30Rast cien stavebných materiálov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

09máj8:30Compliance management system (CMS)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X