Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Na začiatku bol odvážny sen, dnes je jej kolagénová kúra známym pojmom

Inca collagen romana ljubasova 1200x800 1.jpg
Romana Ljubasová. Foto: Inca Collagen
22. marca 2023 Autor Reklamný článok dodaný klientom Tlačiť

Bude tomu už osem rokov od zrodu českej značky Inca Collagen, ktorú založila úspešná podnikateľka Romana Ljubasová. Ako prvá začala vyrábať 100% čistý bioaktívny morský kolagén priamo v našich končinách. Dnes ho miluje viac než 200 tisíc verných zákazníkov, ktorí pociťujú jeho účinky, pribudol aj kolagén pre domáce zvieratká a firma úspešne zvládla aj turbulentné obdobie pandémie či neistej situácie vo svete. Inca Collagen je dnes pojmom, ktorý už aspoň raz počul každý, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl a podporu krásy.

Ako sa firme Inca Collagen podarilo vybudovať si stálu pozíciu jednotky na trhu? Je to kombinácia viacerých faktorov. Romana Ljubasová hovorí v prvom rade o tom, že svoj cieľ si vysnívala a vytrvalo hľadala cesty, ako ho naplniť. S kolagénom sa zoznámila v Thajsku, kde jej ho ponúkla farmaceutka ako pomoc na spálenie slnkom. Skutočne to fungovalo, v Thajsku totiž kolagén užívajú bežne. Ide o základnú stavebnú bielkovinu, ktorá je súčasťou najmä pokožky a pohybového aparátu. Ľudské telo si kolagén vytvára samo, postupne však jeho produkcia klesá. Preto vznikli doplnky získavané z vedľajších živočíšnych produktov, bohatých na kolagén.

Po určitom čase, keď Romana vozila opakovane kolagén z Thajska svojej rodine a známym, skrsol v jej hlave nápad dovážať ho. To však z legislatívneho hľadiska nebolo možné, Romana sa však nevzdala a hľadala inú cestu. Napokon sa jej podarilo začať s výrobou vlastného kolagénu, ktorý získava z morských rýb, a celý proces dala do rúk odborníkom z oblasti biochémie. „Za pár dní som si vysnívala nadnárodnú spoločnosť. Inšpiráciou mi bol Ford, Nivea, Redbull a Disney, Steve Jobs a Mark Zuckerberg. Potom som začala uvažovať koľko, kde a čoho potrebujem. Chcela som mať produkt naj, naj, naj. Veľa mi pomohli aj firmy, pre ktoré som predtým odviedla bezchybnú prácu. A dokonca sú na mňa hrdí a fandia mi. Jednoducho, čo sejete, to žnete,” hovorí Romana Ljubasová.

Obrazok1 2.png
Foto: Inca Collagen

Inca Collagen sa vyrába pomocou šetrnej metódy enzymatického štiepenia kolagénu z rýb, vďaka ktorej si zachováva bioaktivitu – teda schopnosť účinkovať v ľudskom tele. „Vyrobila som ho technológiou, ktorú považujem za jedinečnú, nie ako blondínka, ktorá všetko vie, ale ako človek, ktorý vypočul odborníkov,” vysvetľuje hrdo Romana.

Práve kvalita je hlavným tajomstvom úspechu Inca Collagen. Ide totiž o čistý, neochutený kolagén bez konzervantov, ktorý je v práškovej forme a nepodlieha kazeniu. Ako zdroj využívajú ryby, pretože pri získavaní kolagénu z dobytka je potrebné nechať ho prejsť procesom varu, kvôli bezpečnosti. „Studenokrvný živočích, napríklad ryba, je preto ideálnejší. Strážia sa len hodnoty ťažkých kovov. Ak je teda použitá ryba, môže sa šetrnou hydrolýzou získať takzvaný živý bioaktívny kolagén. Pokiaľ je vyrobený týmto správnym spôsobom, bude kvalitným potravinovým doplnkom pre kohokoľvek z nás,” vysvetľuje Romana.

Prémiová kvalita, maximálna čistota a spoľahlivý zdroj robia z tohoto doplnku produkt, ktorý reálne zlepšuje život ľuďom. Kolagénová kúra pomáha nielen dámam, ktoré si pochvaľujú účinky na pleť, vlasy či nechty, ale každému, kto sa rád aktívne hýbe a potrebuje posilniť pohybový aparát. Medzi zákazníkov Inca Collagen patria mamičky po pôrode, seniori, športovci, ľudia v rekonvalescencii aj páni, ktorí sa chcú jednoducho cítiť lepšie.

„Po troch mesiacoch ma ako bonus potešili pevnejšie nechty, ale užívam ho najmä preto, lebo som už vyskúšala veľké množstvo rôznych kolagénov, no tento skutočne zabral na boľavý kĺb! Môžem pokojne spať a bolesť nemám ani cez deň, takže operáciu kĺbu sa mi podarilo oddialiť a tajne dúfam, že sa jej možno aj vyhnem,” hodnotila účinky kolagénu zákazníčka Slávka.

Pomoc ľuďom považuje Romana za svoje poslanie. Zo zdravotnej sestry sa postupne stala podnikateľkou v oblasti zdravotníctva, neskôr ju oslovila výroba Inca Collagen, o ktorého benefitoch bola skalopevne presvedčená. Robiť veci srdcom je pre ňu kľúčom k úspechu. „Dobré spoločnosti sa sústredia výhradne na zisk. Skvelé spoločnosti sa sústredia na svoj vyšší zmysel – ako doviesť svojich zákazníkov k skvelým výsledkom a zásadne im zmeniť život. To sú slová z múdrej knihy. Túto pasáž som úplne vytlačila do všetkého, čo súvisí s našou firmou, produktom Inca Collagen a je to vlastne aj moja životná filozofia,” uzatvára Romana Ljubasová.

Tento článok nie je autorským obsahom Podnikam.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Inca CollagenkolagénPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

22júl8:30Vznik, zmena a skončenie pracovného pomeru a dohôd so zameraním na pracovnú zmluvu a pracovnú disciplínu8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika,Pracovné právo

22júl8:30Ako vyrobiť interaktívny report v Exceli od A po Z - workshop8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

22júl8:30Vznik, zmena a skončenie pracovného pomeru a dohôd so zameraním na pracovnú zmluvu a pracovnú disciplínu8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika,Pracovné právo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X