Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Najlepšia cesta k optimalizácii nákladov na energie je využitie až 15% zľavy na dodávku plynu – relatívne dosť, že?

Najlepšia cesta k optimalizácii nákladov na energie je využitie až 15% zľavy na dodávku plynu – relatívne dosť, že?
SSE
27. augusta 2012 Tlačiť

(PR) Energie predstavujú významnú položku v nákladoch malých a stredných podnikateľov a samospráv. Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE), prichádza na trh so zaujímavou ponukou, ktorá môže živnostníkom, podnikateľom, organizáciám, primátorom miest, či starostom obcí ušetriť zaujímavé prostriedky z ich rozpočtu. 

//

Tradičný dodávateľ s novou komoditou

Od apríla tohto roku dodáva plyn koncovým zákazníkom aj SSE – významný hráč na slovenskom energetickom trhu, ktorého odberatelia poznajú najmä ako dodávateľa elektriny. SSE rozšírila svoje produktové portfólio o dodávku plynu pre všetky zákaznícke segmenty od domácností, cez malých a stredných podnikateľov, samosprávy, až po veľkoodberateľov.

 

Cenová výhodnosť ponuky

Odberatelia energií mnohokrát riešia otázku optimalizácie spotreby. Najmä podnikatelia a samosprávy sú v tomto smere aktívni. Práve pre nich pripravila SSE výhodnú ponuku dodávky plynu, s ktorou môžu ušetriť od 10 až do 15 % v porovnaní so štandardnými cenami dominantného dodávateľa plynu na Slovensku.

 

Ako v každej oblasti podnikania, aj v tomto prípade platí: čím dlhšieobdobie platnosti zmluvy, tým väčšia zľava. Všetci podnikatelia a samosprávy si môžu vybrať z 12-, 24- alebo 36-mesačnej viazanosti. Atraktívnosť ponuky výrazne zvyšuje garancia fixnej ceny počas celého zmluvného obdobia, a to aj v prípade, ak by trhová cena plynu stúpala.

 

Výhoda dodávky elektriny aj plynu od jedného dodávateľa

Okrem výraznej cenovej úspory môžu zákazníci profitovať aj z ďalších výhod. Odberatelia, ktorí sa rozhodnú pre dodávku oboch komodít od jedného dodávateľa, od SSE, získajú už osvedčenú zákaznícku starostlivosť, jeden spoločný kontakt pre riešenie požiadaviek ohľadom elektriny a plynu, ale aj možnosť osobného stretnutia v niektorom zo siedmich zákazníckych centie SSE. V prípade miest a obcí je možné využiť špeciálnu starostlivosť s možnosťou stretnúť sa s kontaktným pracovníkom, ktorý samosprávam pomôže vyriešiť všetky záležitosti týkajúce sa dodávok energií a súvisiacich služieb.

 

Férové jednanie a transparentnosť

Dôležitou súčasťou akýchkoľvek obchodných vzťahov je férovosť. Toto je tiež jeden z kľúčových princípov ponuky. Zmluvy od SSE sú prehľadné a neobsahujú žiadne skryté podmienky ani poplatky. Nenájdete v nich ani drobné písmenká, ktorých účelom je niečo zatajiť. SSE jasne hovorí o cene, jasne kalkuluje úsporu do budúcnosti voči cenám dominantného dodávateľa. Zákazník dostane všetky potrebné informácie „rovno na stôl“, aby sa mohol zodpovedne rozhodnúť.

 

Kvalitná zákaznícka starostlivosť a široká ponuka služieb

SSE si zakladá na komplexnosti svojho servisu a dokáže uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Môže sa pochváliť zabehnutou a dobre fungujúcou zákazníckou starostlivosťou, ktorú zabezpečuje profesionálny tím pracovníkov. Keďže zákazníci sú čím ďalej tým náročnejší a od svojich dodávateľov očakávajú vysokú dávku odbornosti, SSE ako súčasť svojho servisu ponúka všetkým zákazníkom bezplatné energetické poradenstvo. Práve služby energetickej efektívnosti a poradenské služby zohrávajú v ponuke SSE stále väčšiu úlohu a definujú smer, ktorým sa chce táto spoločnosť v budúcnosti rozvíjať. Tak, aby z toho profitovali práve zákazníci Stredoslovenskej energetiky.

 

Ak vás ponuka SSE zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, môžete kliknúť na www.sse.sk/plyn.

Stredoslovenská energetika – Energia nabitá inováciami. 

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Znižovanie nákladov

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

10aug8:30Transferové oceňovanie komplexne - trojdňové školenie pre začiatočníkov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

10aug8:30Transferové oceňovanie komplexne - trojdňové školenie pre začiatočníkov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X