Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najlepšia cesta k optimalizácii nákladov na energie je využitie až 15% zľavy na dodávku plynu – relatívne dosť, že?

Najlepšia cesta k optimalizácii nákladov na energie je využitie až 15% zľavy na dodávku plynu – relatívne dosť, že?
SSE
27. augusta 2012 Tlačiť

(PR) Energie predstavujú významnú položku v nákladoch malých a stredných podnikateľov a samospráv. Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE), prichádza na trh so zaujímavou ponukou, ktorá môže živnostníkom, podnikateľom, organizáciám, primátorom miest, či starostom obcí ušetriť zaujímavé prostriedky z ich rozpočtu. 

//

Tradičný dodávateľ s novou komoditou

Od apríla tohto roku dodáva plyn koncovým zákazníkom aj SSE – významný hráč na slovenskom energetickom trhu, ktorého odberatelia poznajú najmä ako dodávateľa elektriny. SSE rozšírila svoje produktové portfólio o dodávku plynu pre všetky zákaznícke segmenty od domácností, cez malých a stredných podnikateľov, samosprávy, až po veľkoodberateľov.

 

Cenová výhodnosť ponuky

Odberatelia energií mnohokrát riešia otázku optimalizácie spotreby. Najmä podnikatelia a samosprávy sú v tomto smere aktívni. Práve pre nich pripravila SSE výhodnú ponuku dodávky plynu, s ktorou môžu ušetriť od 10 až do 15 % v porovnaní so štandardnými cenami dominantného dodávateľa plynu na Slovensku.

 

Ako v každej oblasti podnikania, aj v tomto prípade platí: čím dlhšieobdobie platnosti zmluvy, tým väčšia zľava. Všetci podnikatelia a samosprávy si môžu vybrať z 12-, 24- alebo 36-mesačnej viazanosti. Atraktívnosť ponuky výrazne zvyšuje garancia fixnej ceny počas celého zmluvného obdobia, a to aj v prípade, ak by trhová cena plynu stúpala.

 

Výhoda dodávky elektriny aj plynu od jedného dodávateľa

Okrem výraznej cenovej úspory môžu zákazníci profitovať aj z ďalších výhod. Odberatelia, ktorí sa rozhodnú pre dodávku oboch komodít od jedného dodávateľa, od SSE, získajú už osvedčenú zákaznícku starostlivosť, jeden spoločný kontakt pre riešenie požiadaviek ohľadom elektriny a plynu, ale aj možnosť osobného stretnutia v niektorom zo siedmich zákazníckych centie SSE. V prípade miest a obcí je možné využiť špeciálnu starostlivosť s možnosťou stretnúť sa s kontaktným pracovníkom, ktorý samosprávam pomôže vyriešiť všetky záležitosti týkajúce sa dodávok energií a súvisiacich služieb.

 

Férové jednanie a transparentnosť

Dôležitou súčasťou akýchkoľvek obchodných vzťahov je férovosť. Toto je tiež jeden z kľúčových princípov ponuky. Zmluvy od SSE sú prehľadné a neobsahujú žiadne skryté podmienky ani poplatky. Nenájdete v nich ani drobné písmenká, ktorých účelom je niečo zatajiť. SSE jasne hovorí o cene, jasne kalkuluje úsporu do budúcnosti voči cenám dominantného dodávateľa. Zákazník dostane všetky potrebné informácie „rovno na stôl“, aby sa mohol zodpovedne rozhodnúť.

 

Kvalitná zákaznícka starostlivosť a široká ponuka služieb

SSE si zakladá na komplexnosti svojho servisu a dokáže uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Môže sa pochváliť zabehnutou a dobre fungujúcou zákazníckou starostlivosťou, ktorú zabezpečuje profesionálny tím pracovníkov. Keďže zákazníci sú čím ďalej tým náročnejší a od svojich dodávateľov očakávajú vysokú dávku odbornosti, SSE ako súčasť svojho servisu ponúka všetkým zákazníkom bezplatné energetické poradenstvo. Práve služby energetickej efektívnosti a poradenské služby zohrávajú v ponuke SSE stále väčšiu úlohu a definujú smer, ktorým sa chce táto spoločnosť v budúcnosti rozvíjať. Tak, aby z toho profitovali práve zákazníci Stredoslovenskej energetiky.

 

Ak vás ponuka SSE zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, môžete kliknúť na www.sse.sk/plyn.

Stredoslovenská energetika – Energia nabitá inováciami. 

Odporúčané ebooky

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Znižovanie nákladov

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

05aug6:30Výkon činnosti stavbyvedúceho a vedúceho montéra 6:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

06aug6:30CASH FLOW - Prehľad peňažných tokov a jeho zostavenie6:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Cash flow,Manažérske zručnosti,Manažment

07aug6:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie6:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony,Legislatíva, zákony,Medzinárodné zdaňovanie

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X