Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najlepšie pracovné miesta pre nadchádzajúci rok? Podľa samotných zamestnancov sú to tieto

Airbnb
www.businessinsider.com
17. decembra 2015 Zdroj www.businessinsider.com Tlačiť

Dali ste si novoročný záväzok, že v nadchádzajúcom roku zmeníte prácu? Ak ho chcete splniť, ale akosi stále neviete, čo presne by ste chceli robiť, resp. ktorým smerom by ste sa chceli či mali vydať, nechajte sa inšpirovať názormi samotných zamestnancov.

Webová stránka Glassdoor, ktorá zamestnancom a bývalým zamestnancov umožňuje hodnotiť zamestnávateľov, si pod drobnohľad vzala databázu zamestnávateľov a vytvorila zoznam spoločností s najspokojnejšími zamestnancami podľa samotných zamestnancov, ktorí na stránke zaevidovali svoje hodnotenia a recenzie. (Recenzenti zamestnávateľov hodnotili na 5-stupňovej škále: 1,0 = veľmi nespokojný/á, 3.0 = OK, 5.0 = veľmi spokojný/á.)

10. Zillow

Zillow
www.businessinsider.com

Skóre: 4,3

Zillow je online realitná stránka.

„Zmýšľanie je úžasné, jedlo/občerstvenie/nápoje zdarma sú super a benefity sú ohromné. Som obklopený bystrými ľuďmi a neustále sa učím. Málo administratívy a žiadna biznis politika sú najlepšou výhodou spoločnosti a majú obrovský vplyv.“ – dátový analytik (Zillow)

9. Nestlé Purina PetCare

Nestle, petcare
www.businessinsider.com

Skóre: 4,3

Nestlé Purina PetCare je výrobca krmiva pre psy.

„Spoločnosť orientovaná na ľudí. Vo veľkom investuje do zamestnancov a poskytuje nekonečné možnosti. Silný balans medzi prácou a súkromím a prostredie, v ktorom je akcentovaná otvorená komunikácia.“ – vedúci auditor (Nestlé Purina PetCare)

8. Google

google
www.businessinsider.com

Skóre: 4,3

Google je svetovo najväčšia stránka internetového vyhľadávača, ktorá tiež ponúka email a pracovný softvér a má prsty v rôznych druhoch technologických projektov od samojazdiacich áut až po internetové šarkany a balóny.

„Každý spolupracuje na dosiahnutí cieľa a pritom sa prácou baví. Vedľajšie „príjmy“ a benefity sú neuveriteľné (jedlo, masáže, telocvičňa, zľavy atď.), ale najlepšie je to, že je človek obklopený takými úžasnými talentami. Je to skutočne inšpirujúce.“ – pracovník v oblasti interaktívneho dizajnu (Google)

7. Boston Consulting Group

boston consulting
www.businessinsider.com

Skóre: 4,3

Boston Consulting Group je globálna obchodná a manažérsko-poradenská spoločnosť.

„Práca je intelektuálne intenzívna a podnetná. Chytrí kolegovia, skvelé tímy, vynikajúca podniková kultúra a niekoľko úžasných klientov.“ – vedúci projektov (Boston Consulting Group)

6. LinkedIn

linkedin
www.businessinsider.com

Skóre: 4,4

LinkedIn je sociálna sieť na hľadanie pracovných príležitostí a platforma pre obchodných profesionálov.

„Naša kultúra je o transformácii, integrite, spolupráci, humore a, samozrejme, o výsledkoch. Táto kultúra poháňa všetko, čo robíme a je podporovaná základnými hodnotami spoločnosti, ktoré každý zamestnanec pozná a ktorými sa riadi každý deň.“ – senior manažér (LinkedIn)

5. Facebook

facebook
www.businessinsider.com

Skóre: 4,4

Facebook je najväčšia sociálna sieť na svete.

„Kultúra je skutočne úžasná a podľa môjho názoru dokonca lepšia ako ju prezentujú médiá. Vedľajšie „príjmy“ sú skvelé, ale profesionálna skúsenosť je ešte lepšia! Tú energiu cítim každý deň, čo tu pracujem.“ – produktový špecialista (Facebook)

4. HubSpot

hubspot
www.businessinsider.com

Skóre: 4,4

HubSpot vyvíja obchodný a marketingový softvér.

„Vedenie kladie silný dôraz na rast zamestnancov naprieč divíziami, od náhrady školného až po ponuku možnosti prijať výzvy aj mimo vašej základnej pracovnej zodpovednosti. Transparentná kultúra od vrchu až po spodok. Manažment skutočne načúva zamestnancom a robí rýchle zmeny štruktúry, ak/keď je to potrebné.“ – zamestnanec (HubSpot)

3. Guidewire

guidewire
www.businessinsider.com

Skóre: 4,5

Guideware vytvára softvér pre sféru poisťovníctva.

„Guidewire nachádza to najlepšie miesto medzi „startupovou kultúrou“ a „kultúrou veľkých spoločností“. Vďaka atmosfére v spoločnosti sa môžete rozprávať s kýmkoľvek a dosiahnuť, že sa urobí to, čo je potrebné. A je tu dosť priestoru na flexibilitu pre jednotlivcov i tímy v tom, aby si mohli vybrať, čo im najlepšie vyhovuje, pričom majú podporu väčšej organizácie.“ – zamestnanec (Guidewire)

2. Bain & Company

bain and company
www.businessinsider.com

Skóre: 4,6

Bain & Company je poradenská spoločnosť v oblasti riadenia a manažmentu.

„Neuveriteľne podporná kultúra s neuveriteľným sústreďovaním sa na učenie a školenie. Vysoko inteligentní, triezvi, praktickí a zábavní ľudia.“ – konzultant (Bain & Company)

1. Airbnb

airbnb
www.businessinsider.com

Skóre: 4,6

Airbnb je spoločnosť, zameraná na oblasť cestovania, ktorá prakticky dopomohla k objaveniu nového trhu, spájajúceho ľudí, ktorí majú voľné priestory na prenájom s cestovateľmi, ktorí si ich chcú prenajať.

„Ľudia, ktorí tu pracujú, sú jedni z najlepších, akých som vo svojej profesionálnej kariére stretol. Kultúra je dobrá. Zakladatelia sú skvelí ľudia a verím, že majú tie najlepšie zámery pre spoločnosť, zamestnancov a našu komunitu. Je to mnoho príležitostí učiť sa od rôznych tímov a aj zmeniť pozíciu v prípade, že sa oddelenia rozrastajú alebo nové tmy vznikajú.“ – zamestnanec (Airbnb)

K téme

Témy

zamestnávatelia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Relax

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

november

27nov8:30Špecialista prijímania zamestnancov – Recruiting 2.08:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

27nov8:30Špecialista prijímania zamestnancov – Recruiting 2.08:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

27nov9:00WEBINÁR: Udržanie alebo strata pracovných miest9:00 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X