Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Podnikať môžete už za niekoľko hodín

Microsoft corporation
6. mája 2011 Tlačiť

(PR) Máte dobrý podnikateľský nápad, ktorý by ste chceli začať realizovať v priebehu čo najkratšieho času? Zvažujete, či si založiť živnosť, alebo je Vašou druhou alternatívou zakladanie sro? My Vám odporúčame druhú  možnosť, pretože ako spoločnosť budete pôsobiť na svojich zákazníkov oveľa lepším dojmom ako keby ste boli malým živnostníkom.

 

A ak máte času naozaj málo najlepšou voľbou pre Vás bude investícia do už existujúcej spoločnosti, tzv. ready made spoločnosti, ktorá je už zapísaná v obchodnom registri, ale doposiaľ v nej nikto nevykonával podnikateľskú činnosť. Cena takýchto spoločností sa pohybuje v rôznych cenových hladinách, najlacnejšie kúpite už od 615  €. Cena v sebe zahŕňa poplatky spojené s prepisom mien konateľov, sídla spoločnosti, predmetov podnikania, taktiež je možné zmeniť aj obchodný názov danej firmy. Samozrejmosťou je vypracovanie dokumentov týkajúcich sa predaja sro, ako aj vypracovanie celej dokumentácie súvisiacej so zmenami vrátane kolkových poplatkov.

Vďaka tomu môžete svoje podnikanie realizovať ihneď po podpise zmlúv a úhrade stanoveného poplatku. Musíme Vás ale upozorniť, že okrem poplatku za kúpu ready made sro zaplatíte ešte poplatky za notárske overenia.

 

Potrebné zmeny v Obchodnom registri sú následne zrealizované do 6 pracovných dní. Starosti si nemusíte robiť ani so sídlom spoločnosti, pretože aj tu máme pre vás výborné riešenie.

 

Registračné sídlo je určené pre firmy, ktoré k svojmu podnikaniu nepotrebujú kancelárske priestory, a môžu svoje podnikanie riadiť z ktoréhokoľvek kúta sveta. Túto možnosť využívajú aj zahraničné firmy, ktoré chcú mať na Slovensku zastúpenie. Rovnaký účel spĺňa aj virtuálna kancelária, či virtual office, ktorý ponúka sídlo firmy na dobrej adrese za stanovený poplatok. Vaše podnikanie tak môžete bez problémov realizovať niekde na vidieku, a pritom budete vystupovať ako spoločnosť z veľkomesta.

 

Nezabudnite však na propagáciu vašej novej spoločnosti. V súčasnosti ak ľudia niečo hľadajú, tak vedia, že všetko je na internete, preto si aj vy zabezpečte vytvorenie pútavej webovej stránky súčasťou ktorej by mal byť kvalitný webhosting.

Prajeme vám veľa šťastia a úspechov vo vašom podnikaní!

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ako založiť s.r.o.

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

február

06feb8:30Tvorba výkresovej dokumentácie podľa ISO noriem – Technické kreslenie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Výroba

07feb8:30Kolektívne zmluvy - kolektívne vyjednávanie, zmeny v zákone o kolektívnom vyjednávaní a v Zákonníku práce v roku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika,Pracovné právo,Riadenie,Riadenie firmy

07feb8:30Kolektívne zmluvy - kolektívne vyjednávanie, zmeny v zákone o kolektívnom vyjednávaní a v Zákonníku práce v roku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika,Pracovné právo,Riadenie,Riadenie firmy

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X