Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

TAURIS otvára v Košiciach nový typ predajní čerstvého mäsa

Img_0045.jpg
Foto: ECO-INVESTMENT
26. júna 2023 Autor Informačný servis Tlačiť

Počet predajní TAURIS Mäsiarstvo u Býka neustále narastá. V Košiciach na sídlisku Nad Jazerom otvorili už 112. prevádzku.

V Košiciach otvoril tradičný slovenský výrobca v júni ďalšiu, už 112. prevádzku. Ide o nový typ prevádzky, modulového typu, na ulici Napájadlá 1/E Nad jazerom, v ktorej je nákup expresne rýchly a s garanciou kvality z prvej ruky priamo od výrobcu. Predaj čerstvého mäsa a mäsových výrobkov je priamo z vlastnej rozrábky a výroby TAURIS-u.

Tauris mub kontajnerova predajna dvojmodulova 2023.jpg
Foto: ECO-INVESTMENT

Bližšie k zákazníkom, ich potrebám a chutiam

„Otvorenie našej druhej modernej modulovej predajne súvisí s našou ambíciou rásť a byť bližšie k zákazníkom. Momentálne 15% objemu našich predaných výrobkov smeruje do našej vlastnej značkovej siete TAURIS Mäsiarstvo u Býka. Pracujeme na tom, aby sme toto číslo zvýšili. Chceme mať priamy kontakt so zákazníkom, potrebujeme priamo vnímať, ako sa správa zákazník za pultom, čo chce, čo kupuje, čo mu chutí, aké sú jeho reakcie,“ povedal generálny riaditeľ TAURIS Group Richard Duda. „Aby sme vyhoveli požiadavkám ešte väčšieho počtu zákazníkov a poskytli im čo najčerstvejší tovar najbližšie k nim, plánujeme otvoriť ďalšie modulové predajne mäsa a mäsových výrobkov nielen v Košiciach, ale aj v Žiari nad Hronom, v Galante, v Martine a vo Veľkom Krtíši. Tým sa naša sieť TAURIS Mäsiarstvo u Býka rozšíri na 116 predajní po celom Slovensku,“ dodáva Duda.

Img_0047.jpg
Foto: ECO-INVESTMENT

Rýchly nákup, ktorý neunaví

Zákazníci si môžu v novej modulovej predajni nielen na mieste vybrať zo širokej ponuky čerstvého mäsa a obľúbených produktov od TAURIS a RYBA KOŠICE, ale nová prevádzka ponúka možnosť telefonickej objednávky produktov vopred. Stačí, ak zákazník príde do predajne a vyzdvihne si svoju objednávku, nemusí tak stáť dlhé minúty v rade. Navyše, ušetrí čas, ktorý by strávil chodením po veľkých supermarketoch, kým by našiel svoj obľúbený produkt.

„Na skvalitňovaní služieb pre Košičanov nám obzvlášť záleží, keďže sa tu nachádza aj náš podnik RYBA KOŠICE. Naša nová modulová predajňa zlepší Košičanom nákupný zážitok. Vyznačuje sa kompaktnosťou, keďže tu aj napriek menšej veľkosti predajne nájde zákazník výber našich top produktov, či ide o mäsové výrobky, alebo čerstvé mäso alebo lahôdky. Je pre nás tiež zásadné, že predajňa je denne zásobovaná čerstvými produktami,“ doplnil generálny riaditeľ TAURIS Group Duda.

241558938_4678421765521700_8066091744436378114_n.jpg
Foto: ECO-INVESTMENT

Overená kvalita s vycibrenou chuťou

Na Košičanov v novej predajni čakajú okrem čerstvého mäsa aj jedny z najobľúbenejších párkov na Slovensku – Zipser párky. Za ich jedinečnou chuťou, šťavnatosťou a typickou vôňou je „tajná“ ingrediencia – kvalitná slanina. Na zákazníkov, ktorí vedia oceniť ozajstnú kvalitu, v novej predajni na ulici Napájadlá 1/E čaká legendárna suchá saláma Nitran 77, najlepší Nitran na trhu (zdroj: Test magazín), či Zipser šunka. Milovníci tradičných slovenských chutí ocenia, že si v modulovej prevádzke môžu najnovšie kúpiť rýdzo slovenskú retro Tresku v majonéze od RYBA KOŠICE, ktorá sa pýši puncom pravosti, pretože je vyrobená podľa československej normy a výhradne z treskovitých rýb.

Okrem novej modulovej predajne sa v Košiciach nachádzajú ďalšie tri značkové predajne TAURIS Mäsiarstvo u Býka, a to na Južnej triede 31, na Toryskej 5 v OC Kaufland a na Železiarenskej 9 v Milk Agro. Okrem toho nájdu zákazníci v Košiciach aj populárne Ryba Bistro na Južnej triede 54, ktoré je kombináciou retro bufetu s milovaným národným fastfoodom, Košickou treskou a rožkami, a moderného bistra s teplými rybími delikatesami priamo od RYBA Košice.

Neoddeliteľnou súčasťou všetkých značkových predajní TAURIS Group je mäso z vlastnej rozrábky, ktoré majstri mäsiari rozrábajú do 24 hodín od porazenia zvieraťa priamo z TAURIS Rimavská Sobota, čo je garanciou toho, že produkty sú vyrábané z čerstvého, a nie mrazeného mäsa. Kvalita a nutričná hodnota mäsových výrobkov z čerstvého mäsa je o triedu vyššia a výsledná chuť je neporovnateľná. Na pultoch nájdu zákazníci rôzne druhy bravčového, hovädzieho či hydinového mäsa a počas sezóny aj exkluzívne zverinové výsekové mäso.

TAURIS Group je súčasťou holdingu ECO – INVESTMENT a.s.

Img_0067.jpg
Foto: ECO-INVESTMENT

ECO-INVESTMENT, a.s.:

ECO-INVESTMENT, a.s. je česko-slovenský investičný holding vedený priemyselníkom Milanom Fiľom. Holding pokrýva dlhodobé investície v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od jeho založenia je holding prítomný vo viacerých charitatívnych projektoch v oblasti zdravotníctva, vzdelania, kultúry a športu.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

ECO-INVESTMENTMäsiarstvoMäsiarstvo u BýkaPRTAURIS

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

február

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X