Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Vodiči HOPIN aplikácie už expresne doručujú aj tovar z e-shopov

Hopin_kurier1.jpg
Foto: HOPIN Taxi
20. apríla 2020 Autor Informačný servis Tlačiť

BRATISLAVA 20. apríla (Podnikam.sk) – Pandémia koronavírusu prinútila mnohých k hľadaniu nových neštandardných postupov a riešení. Na vzniknutú situáciu zareagovala aj taxi aplikácia HOPIN, ktorá spustila službu HOPIN KURIÉR. E-shopom a firmám ponúkne expresne rýchlu prepravu akéhokoľvek tovaru v rámci mesta.

Mnoho firiem, ktoré sa živili štandardným remeslom či poskytovaním služieb, museli počas pandémie koronavírusu prehodnotiť svoje podnikanie. Tí flexibilnejší dokázali zareagovať na nové výzvy a prispôsobiť svoje podnikanie online svetu, ktorý práve zažíva zlaté časy. Firmám exponenciálne rastú predaje a zákazníci, ktorí sú chtiac-nechtiac uväznení vo svojich domovoch, vyžadujú rýchlu prepravu tovaru z bodu A do bodu B. Obslúžiť ich a uspokojiť aktuálny dopyt na trhu nie je jednoduché. Kuriérske spoločnosti sú plne vyťažené a mnohé z nich fungujú v starom „old-fashion“ režime, ktorý nie je ani flexibilný, ani šitý na mieru aktuálnym potrebám.

Prepravná spoločnosť HOPIN, ktorá dlhodobo poskytuje prepravné služby firmám aj jednotlivcom, sa aj preto rozhodla flexibilne zareagovať na dopyt a premeniť taxikárov na expresných mestských kuriérov.

Hopin_kurier2.jpg
Foto: HOPIN Taxi

Nová služba HOPIN KURIÉR využíva funkčný ekosystém stoviek taxíkov na rozvoz tovaru v rámci všetkých mestských častí Bratislavy a jej okolia. Určená je tak konečným spotrebiteľom, firmám a najmä e-shopom, ktoré chcú svojich zákazníkov obslúžiť expresne rýchlo a pohodlne. Cez službu HOPIN KURIÉR je možné tovar doručiť už do dvoch hodín v rámci celej Bratislavy navyše bez akéhokoľvek časového obmedzenia. Flotila kuriérov je stále online a balíky doručuje 24 hodín 7 dní v týždni.

„Trh sa zmenil zo dňa na deň a ľudia a firmy sa v rámci zdieľanej ekonomiky presunuli do online sveta. V HOPINE sme sa tejto výzvy pohotovo chopili a firmám a jednotlivcom sme ponúkli to, po čom je aktuálne najväčší dopyt – expresnú nonstop dopravu od dverí k dverám,“ uviedol riaditeľ spoločnosti, Martin Baran. Taxikári aj vďaka tomu kreatívnemu riešeniu neprišli o prácu, len sa premenili na kuriérov, ktorí z e-shopov ľuďom rozvážajú potraviny, balíky či drogériu.

Hopin_kurier3.jpg
Foto: Klient

Službu HOPIN KURIÉR ocenia najmä e-shopy, ktoré sa okrem iného vyhnú zbytočným papierovačkám, zdĺhavým registráciám či individuálnemu vyplňaniu objednávok. Zásielky môžu firmy a e-shopy odoslať cez firemný účet a využiť aj platbu na faktúru. Aktuálne medzi klientov patria potraviny, výrobcovia vína či predajcovia drogistického tovaru, no dopyt po expresnom doručovaní rastie aj v iných segmentoch. Aj preto HOPIN v rámci aktuálnej situácie plánuje rozširovanie služby HOPIN KURIÉR do ďalších miest cez partnerské vozidlá.

„Sme otvorení akýmkoľvek typom tovarov, prevádzok a spoluprác, stačí, keď nás záujemcovia kontaktujú. Veľmi flexibilne dokážeme reagovať na rôzne dopyty či požiadavky a veľmi rýchlo zabezpečíme prepravu v ktoromkoľvek väčšom meste na Slovensku,“ doplnil na záver Martin Baran.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

HOPIN KuriérHOPIN TaxiPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

november

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X