Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Aký má byť pokladničný systém eKasa? Pozrite si rady a odporúčania

EKasa Markeeta
Foto: Markeeta (klient)
29. októbra 2019 Zdroj Markeeta Tlačiť

BRATISLAVA 29. októbra (Podnikam.sk) – Podnikateľom hrozia vysoké finančné sankcie zo strany Finančnej správy, ak sa včasne nepripoja na nový pokladničný systém eKasa a nespojazdnia ho. Jednou z nich môže byť aj pokuta až do výšky 3 330 eur a to v prípade, že pokladničné bločky nebudú obsahovať povinné údaje definované zákonom.

Pri neoprávnených zásahoch do údajov, dátovej správy, prípadne inom neoprávnenom manipulovaní s pokladnicou eKasa, hrozí pre mnohých bežných podnikateľov až likvidačná pokuta, ktorej maximálna výška môže dosiahnuť sumu až 20 000 eur!

Zvolili ste správne, preverené a predovšetkým bezpečné riešenie pre vašu firmu? Pokiaľ nie, alebo ešte sa stále nedokážete rozhodnúť ktorému pokladničnému systému dáte „zelenú“, máme pre vás niekoľko rád a odporúčaní…

Tri piliere spoľahlivosti

V prvom rade si overte, či je subjekt, ktorý ponúka pokladničný produkt a systém eKasy spoľahlivým, stabilným partnerom s čitateľnou a preveriteľnou históriou, a nielen nejaká „narýchlo založená“ firma, vytvorená len za účelom rýchleho zárobku, pričom po jeho získaní sa po nej „zľahne zem“.

Druhým faktorom je cena. Pokiaľ vás niekto bude presviedčať, že jeho produkt je natoľko kvalitný, že je aj na trhu najdrahší, pretože kvalita niečo stojí – buďte opatrní. Za vysokou cenou sa totiž veľmi často skrýva pomerne nízka kvalita, ktorá je ponížená o výšku zisku, ktorý si stanovil takýto predajca dosiahnuť.

Tretím, nemenej dôležitým faktorom, sú popredajné služby. Pretože kvalitný dodávateľ nebazíruje len na predaji produktu, ale na následných službách, poradenstve, promptnom riešení problému v prípade potreby, ako aj na zaručení bezpečnosti vašich obchodných a osobných dát.

Zistite viac o eKasa MARKEETA, kliknite TU

Aj tu platí – že predajom produktu sa všetko len začína… a ďalším pokračovaním je následná vzájomná komunikácia a spolupráca v prípade potreby. Len vďaka spätnej väzbe môže získať dodávateľ reálne a objektívne dáta, ktoré môže – následne – využiť napr. pri inovácií a zlepšovaní už existujúceho systému eKasy.

Systém Markeeta a jeho prednosti

Hľadanie správnej odpovede, v prípade prechodu na nový pokladničný systém, je pomerne jednoduché. Tou je eKasa systému MARKEETA, pokladnica za najnižšiu cenu na trhu a nadštandardne dlhá záruka až 24 mesiacov.

Reflektuje aj na požiadavky zákazníkov, vďaka čomu umožňuje čo najrýchlejšiu a najjednoduchšiu obsluhu bez zdržiavania. Nie náhodou – na trh ju uviedla spoločnosť Smart Software, zaoberajúca sa pokladničnými systémami a implementáciou požiadaviek klientov a používateľov do výsledného produktu už 20 rokov!

Zistite viac o eKasa MARKEETA, kliknite TU

MARKEETA má teda za sebou reálnu prevádzku a overené skúsenosti vyše 15 tisícmi zákazníkmi, pričom pre používateľa dokáže ponúknuť preňho na mieru „šitý“ prístroj na činnosť eKasy, od jednoduchého softwarového riešenia pre živnostníkov či malých prevádzok, až po profesionálne riešenie, ktoré dokáže spoľahlivo riadiť zložité podnikanie aj s niekoľkými skladmi či pobočkami a správou odkiaľkoľvek z celého sveta.

Všetky riešenia sú realizované v rovnakej kvalite pre začínajúcich podnikateľov aj pre veľké reťazce a jednotlivé balíčky sa od seba líšia iba funkciami, ktoré chce zákazník využívať. Taktiež je zaručený úplne bezproblémový prechod medzi verziami balíčkov.

A to najlepšie na koniec. Hovorí sa, že „kto šetrí – má za tri“. Systém eKasy MARKEETA je toho najlepším dôkazom – svoj prechod na novú eKasu zrealizujete s nulovým investíciami, čím získate ďalších 50 eur na jeho bezplatnú inštaláciu.

ePilóg o eKase…

Jedno múdre a známe Budhistické príslovie hovorí, že „Pokiaľ na daný problém existuje riešenie, netreba sa znepokojovať. Ak však na problém riešenie neexistuje, znepokojenie vám aj tak nepomôže…“

Pokiaľ ste boli doteraz nepokojní a mysleli si že ľahké a okamžité riešenia neexistujú. Môžete byť spokojní. Jednoznačnou odpoveďou na to, je v prípade prechodu na nový pokladničný systém eKasa MARKEETA.

Nielenže je efektívne jednoduchá, ale navyše vám ušetrí množstvo osobného času, problémov, financií a predovšetkým – nežiadúceho podvedomého stresu… Nebojte sa teda správneho rozhodnutia a riaďte sa známou pravdu, podľa ktorej „najefektívnejším spôsobom, ako to urobiť, je urobiť to…“

Zistite viac o eKasa MARKEETA, kliknite TU

Tento článok vznikol v spolupráci s klientom MARKEETA.

Odporúčané ebooky

Súvisiace články v seriáli "Systém eKasa ľahko a rýchlo"

Zobraziť všetky články v seriáli "Systém eKasa ľahko a rýchlo"
FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

eKasaMARKEETA

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ako začať podnikať

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

05dec8:30Čierne stavby v obci a prechod kompetencií na nové stavebné úrady8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X