Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Digitalizáciu NTS aj elektronický monitoring osôb zastrešujú Trenčania

Digitalizáciu Národnej transfúznej stanice aj elektronický monitoring osôb zastrešujú Trenčania
9. decembra 2014 Tlačiť

IT segment v trenčianskom regióne výrazne posilňuje. Tím odborníkov tam zastrešuje viacero kľúčových projektov v rámci informatizácie spoločnosti na Slovensku.

„V ostatných rokoch sme do veľkej miery konsolidovali, stabilizovali a aj rozšírili našu personálnu základňu, pričom sme sa orientovali omnoho viac na podporu vyššej profesijnej odbornosti zamestnancov. Môžem s radosťou konštatovať, že nielen formálne výsledky nášho interného a externého auditu kvality, ale predovšetkým spokojnosť zákazníkov, obchodných partnerov, či samotných zamestnancov je najlepším potvrdením toho, že nastúpená cesta a vízia spoločnosti bola a je správna,“ zhodnotil pôsobenie spoločnosti Martin Terkovič, generálny riaditeľ ICZ Slovakia, ktorá pôsobí ako jeden z dominantných zamestnávateľov v oblasti IKT v trenčianskom regióne.

IT v Trenčíne rastie

Predchodcom spoločnosti ICZ Slovakia bola spoločnosť Exprit s.r.o., založená v roku 2003, ktorá sa profilovala ako tzv. technology provider v oblasti správy a obehu dokumentov. K veľkému míľniku vo vývoji spoločnosti došlo v roku 2006, keď sa Exprit stala súčasťou skupiny ICZ a zároveň zmenila svoje obchodné meno na ICZ Slovakia. Skupina ICZ je IT holdingom s administratívnou centrálou v Holandsku. Dnes ju tvorí viac ako 10 samostatných subjektov a už dlhodobo patrí medzi top 10 najväčších IT spoločností v tzv. československom regióne.

Na Slovensku má ICZ Slovakia centrálu v Trenčíne a spoločne s ďalšími spoločnosťami skupiny ICZ v súčasnosti zamestnáva na Slovensku viac ako 120 zamestnancov. Tí pracujú jednak v Trenčíne, a jednak v pobočkách vo Zvolene, Liptovskom Mikuláši, Bratislave a od septembra 2014 aj v Žiline. Prostredníctvom projektu SlovakAid ICZ Slovakia aktívne realizovala svoje projekty aj v zahraničí, napr. v Afganistane, Uzbekistane, či v Bosne a Hercegovine.

ICZ Slovakia realizuje svoje riešenia s vysokým dôrazom na využitie špičkových technológií a štandardov. Je špecializovaná najmä na oblasť správy, obehu a spracovania dokumentov a procesov. Na základe detailnej identifikácie potrieb zákazníka realizuje komplexné služby systémovej integrácie, pričom svojim zákazníkom ponúka ucelené a komplexné riešenia s maximálnou možnou pridanou hodnotou.

„Našej spoločnosti sa už viac ako 10 rokov darí držať získané postavenie seriózneho a stabilného dodávateľa IT riešení s vysokou pridanou hodnotou, a to nielen v segmente verejnej správy, ale aj v privátnom sektore,“ konštatuje generálny riaditeľ spoločnosti ICZ Slovakia Martin Terkovič.

Dôkazom jeho slov sú riešenia a projekty, na ktorých spoločnosť pracovala v období posledných pár rokov. V roku 2012 sa začal realizovať projekt „Dobudovanie infraštruktúry Národnej transfúznej služby SR“, jeden z najväčších vo vtedajšej histórii spoločnosti. V rámci projektu bol vybudovaný integrovaný informačný systém, ktorý využívajú všetky pracoviská NTS po celom území SR. V tom istom roku sa tiež začal realizovať projekt „Elektronizácia služieb mesta Banská Bystrica“, ktorý ako integrovaný informačný systém elektronických služieb viedol k plnej elektronizácii Mestského úradu v Banskej Bystrici.

V roku 2013 rozšírila spoločnosť svoje portfólio o novú oblasť, keď získala funkciu vnútroštátneho správcu emisných kvót, ktorú vykonáva od 1. januára 2013.

Podpis zmluvy s Ministerstvom spravodlivosti SR v roku 2014 na dodávku systému elektronického monitoringu osôb je svojím rozsahom (nielen finančným) jedným z najväčších projektov, ktorý spoločnosť od svojho vzniku realizovala.

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Trendy a inovácie

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X