Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Nový portál vEnergetike.sk – všetko o energetike na jednom mieste

Nový portál vEnergetike.sk - všetko o energetike na jednom mieste
24. júna 2013 Tlačiť
Slovenský internet je bohatší o ďalší kvalitný zdroj informácií. Nový projekt z dielne tlačovej agentúry SITA poteší predovšetkým priaznivcov energetiky.
 
Od pondelka 24. júna je oficiálne spustený nový internetový portál vEnergetike.sk, na ktorom nájde zaujímavé informácie z oblasti energetiky tak odborná verejnosť, ako aj spotrebitelia.
 

Horúce novinky z elektroenergetiky, plynárenstva, teplárenstva a ropného priemyslu

„Cieľom portálu vEnergetike.sk je poskytnúť alternatívny priestor na odbornú diskusiu o otázkach týkajúcich sa energetiky ako takej, ale aj jej konkrétnych odvetví. Základom portálu bude aktuálne sektorové spravodajstvo agentúry SITA, dopĺňané o aktuálne témy rozpracované v samostatných špeciáloch, rozhovory s ľuďmi z energetického biznisu, názory a analýzy odborníkov, ako aj o odpovede na spotrebiteľské otázky. Našou ambíciou je tiež vybudovať kvalitnú databázu firiem pôsobiacich v energetike na Slovensku“ hovorí o dôvodoch vzniku nového energetického portálu jeho šéfredaktor Martin Dargaj. 
 
“Portál vEnergetike.sk má za cieľ poskytnúť tiež zaujímavý komunikačný priestor pre spoločnosti pôsobiace v sektore energetiky,“ tvrdí jeho manažér Michal Pobeha. „So skúsenosťami a zázemím, ktoré poskytuje tlačová agentúra SITA, môže totiž svojim klientom poskytnúť širokú škálu služieb od distribúcie PR správ a reklamy cez realizáciu PR rozhovorov, videí či fotogalérií, pokrývanie tlačových konferencií až po možnosť rozšírenej prezentácie firmy v rámci firemného profilu“ dodáva.
 
Celý obsah nového energetického portálu vEnergetike.sk je prehľadne rozdelený do štyroch základných odvetví energetiky: elektroenergetiky, plynárenstva, teplárenstva a ropného priemyslu. Tieto sektory dopĺňajú informácie o energetike ako takej v sekcii energetika všeobecne. Ďalšie zaujímavé informácie, či už špeciálne články s aktuálnymi témami, informácie o energetických firmách, názory odborníkov a ľudí z biznisu a podobne nájdu čitatelia v sekcii ostatné. Toto všetko vytvára komplexný informačný zdroj pre účastníkov energetického trhu.
 

Zdroj: SITA

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Trendy a inovácie

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X