Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Packeta vsádza na vzdelávanie. Spúšťa edukačný projekt pre tisíce predajcov zadarmo

Vm packeta 2.jpg
Foto: Packeta
27. júla 2021 Autor Informačný servis Tlačiť

Jeden z najväčších vzdelávacích projektov pre maloobchodných predajcov na Slovensku štartuje už 28. 7. 2021. Digitálna platforma Packeta spolu s Petrom Strculom, trénerom obchodných zručností, pripravili sériu webinárov v hodnote niekoľkých tisícok eur zadarmo. Školenie je určené predajcom na takmer 1 500 výdajných miestach po celom Slovensku.

Väčšina z nás má skúsenosti s predajcami pozerajúcimi do mobilu či s rozhovormi typu pomôžem, ďakujem, len sa pozerám. Nedostatočné obchodnícke zručnosti predajcov stoja prevádzku desaťtisíce eur ročne. Drvivá väčšina majiteľov malých a stredných predajní totiž neinvestuje do vzdelávania seba a svojich zamestnancov ani euro.

V zahraničí je bežné, že zamestnanec absolvuje 8 až 12 dní školení ročne. U nás tieto štandardy spĺňajú spravidla len väčšie firmy. „Tým, že maloobchodné prevádzky neinvestujú do vzdelávania svojich zamestnancov, môžu v niektorých prípadoch prichádzať ročne o milióny eur. Som presvedčený, že kvalitným vzdelávaním by maloobchod získal silný nástroj a väčšiu konkurencieschopnosť voči väčším firmám a reťazcom,“ konštatuje Peter Strcula, tréner obchodných zručností s mnohoročnými skúsenosťami v zahraničí.

01.jpg
Foto: Packeta

Packeta chce pomôcť maloobchodu zvyšovať tržby

Pomôcť malým a stredným maloobchodným prevádzkam vzdelávať sa v oblasti predaja je hlavným cieľom nového edukačného projektu spoločnosti Packeta. Spolu s ambasádorom projektu Petrom Strculom pripravili sériu praktických webinárov, šitých na mieru výdajným miestam. „Hlavným dôvodom, prečo sa stať výdajným miestom Packety, je, že prevádzkam privádzame nových zákazníkov úplne zadarmo. Túto veľkú výhodu by mali naplno využívať a cielene zvyšovať svoje tržby ich nákupmi,“ vysvetľuje Alexander Jančo, výkonný riaditeľ Packety na Slovensku. „Cieľom online školení je zlepšiť predajné schopnosti výdajných miest a naučiť ich, ako sa môže stať zo zákazníka, ktorý si prišiel do ich prevádzky len po zásielku, ich vlastný zákazník. Výdajné miesta absolvovaním školenia získajú praktické zručnosti, ktoré budú môcť využívať pri predaji všetkých svojich produktov a služieb a tým výrazne zvýšiť svoje tržby,“ objasňuje Alexander Jančo.

02.jpg
Foto: Packeta

Školenie pre tisíce predajcov

Sériu webinárov s exkluzívnym obsahom priamo z praxe ponúka Packeta zadarmo. Odporúča ju všetkým aktuálnym aj budúcim výdajným miestam Packety. V súčasnosti ich má viac ako 1 300. Do konca roka by malo toto číslo stúpnuť na 1 500. „Záujemcovia získajú školenie, ktoré dnes majú k dispozícii len veľké firmy a ktorého hodnota je niekoľko tisíc eur, úplne zadarmo. Je určené majiteľom podnikov, ako aj všetkým ich zamestnancom, predajcom. Na praktických príkladoch chceme ukázať, že predávať sa dá efektívne a ľahko. Stačí sa správne pýtať a dobre počúvať,“ vysveľuje Peter Strcula. Packeta predpokladá, že ročne dokáže preškoliť tisíce predajcov. Ide tak o jednu z najväčších vzdelávacích akcií v oblasti maloobchodu na Slovensku.

Všetky postupy a materiály, ktoré odznejú na školení, vyplývajú priamo z osobných návštev Petra Strculu na výdajných miestach. Školenie pozostáva z reálnych krokov, čo by mali výdajné miesta urobiť, aby dokázali navýšiť svoje tržby. Úloha predajcu je totiž kľúčová. Vie výrazne ovplyvniť tržby daného obchodu a tým aj hodnotu značky.

Séria webinárov štartuje 28. 7. 2021 a bude sa vysielať každú stredu večer naživo. Diváci budú mať možnosť osobne položiť otázky odborníkovi aj hosťom. „Peter Strcula je najlepší obchodník na Slovensku. Preto sme pre tento projekt oslovili práve jeho. Je ideálnou voľbou pre motivovanie maloobchodných prevádzok, aby na sebe pracovali, skvalitňovali svoje služby, sústreďovali sa na zákazníkov a napĺňali ich potreby. Aj malé zlepšenia v obchodných zručnostiach ich dokážu posunúť viditeľne dopredu,“ upresňuje Alexander Jančo.

03.jpg
Foto: Packeta

Ambasádor vzdelávania: Peter Strcula, tréner obchodníckych zručností

S predajom začínal ako 16-ročný. Pracoval na pozíciách obchodného riaditeľa. Posledných 10 rokov trénuje v rôznych krajinách sveta najmä predaj. Preškolil viac ako 10 000 ľudí v 9 krajinách a zarobil firmám viac ako 100 miliónov eur. Podnikateľom, manažérom a obchodníkom pomáha uzatvárať zmluvy a zlepšovať ich obchodnícke a manažérske zručnosti. Prednáša na konferenciách, trénuje obchodníkov a manažérov, píše manuály, chodí s obchodníkmi a majiteľmi na stretnutia, vyjednáva za firmy.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

PacketaPRvzdelávanie

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

november

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X