Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Skvelé jednoduché účtovníctvo

Skvelé jednoduché účtovníctvo
Humanet
29. apríla 2015 Tlačiť

Programov pre jednoduché účtovníctvo nájdete na Slovensku veľké množstvo. Vybrať ten správny nemusí byť práve jednoduchá úloha.

Ak si chcete naozaj zjednodušiť prácu s programom na jednoduché účtovníctvo, vyberte si online jednoduché účtovníctvo Humanet. Toto jednoduché účtovníctvo je súčasťou komplexného ekonomického a informačného systému Humanet. Ten obsahuje online program pre personalistku a mzdy, podvojné účtovníctvojednoduché účtovníctvo.

Množstvo užitočných funkcií v jednoduchom účtovníctve

Program pre jednoduché účtovníctvo obsahuje základné účtovné evidencie, modul na fakturáciu a odbyt, majetok, sklad, daňové priznania a ďalšie možnosti.

Užívatelia oceňujú možnosť účtovania ručne, ale aj automatizovane pomocou predefinovaných účtovných šablón, čo výrazne urýchľuje prácu s programom. Ďalšou obľúbenou funkciou je vytváranie nových dokladov kopírovaním, takže opakovane vystavované faktúry alebo akékoľvek iné doklady vytvoríte na pár klikov.

Všetky výstupy sú v štandardizovaných formátoch ako PDF, Word alebo Excel, takže ich jednoducho môžete ukladať na disk alebo posielať emailom. Mimochodom odosielanie dokladov emailom je veľmi jednoduché a jedným klikom môžete odoslať napríklad faktúry alebo upomienky aj pre 1000 vašich zákazníkov, pričom každému je jeho email doručený osobitne.

Elektronická komunikácia s bankou a finančnou správou je samozrejmosťou. Jednoduché účtovníctvo Humanet má zapracované formáty pre príkazy na úhradu, bankové výpisy, daňové priznania, výkaz DPH a samozrejme aj kontrolný výkaz DPH.

Vždy a všade dostupné jednoduché účtovníctvo

Obrovským benefitom je dostupnosť systému kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu. Už nemusíte nikdy nič sťahovať ani inštalovať. Váš program na jednoduché účtovníctvo bude vždy a všade aktuálny. Všetko funguje prostredníctvom zabezpečeného spojenia cez internet rovnako bezpečne ako napríklad internet banking.

O Vaše dáta sa nemusíte obávať. Sú uložené v profesionálne zabezpečenom dátovom centre. Už sa nemusíte starať o ich zálohovanie pre prípad poruchy počítača. Všetko sa archivuje automaticky. Pozrite si na stránke Bezpečné účtovníctvo ako vám Humanet pomôže zlepšiť zabezpečenia vášho účtovníctva.

Jednoduché účtovníctvo s vyznamenaním

O kvalitách jednoduchého účtovníctva Humanet svedčí hodnotenie získané od jeho používateľov. Za obdobie od januára až po apríl 2015, kedy bol program vystavený najväčšiemu náporu vďaka spracovávaniu daňových priznaní, získal program hviezdičkové hodnotenie 4,8 z maximálneho možného počtu 5 hviezdičiek.. Ak by sme to transformovali do hodnotenia školskými známkami, tak jednoduché účtovníctvo Humanet má priemernú známku 1,23, čo znamená, že prospelo s vyznamenaním.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Jednoduché účtovníctvo

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

05dec8:30Čierne stavby v obci a prechod kompetencií na nové stavebné úrady8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X