Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Slovenská firma získala uznávaný SAP certifikát pre hosting

Slovenská firma získala uznávaný SAP certifikát pre hosting
Zutom, s.r.o.
15. mája 2013 Zdroj Podnikam.SK, MV Tlačiť

(PR) – Dlhoročné skúsenosti a pokročilé technológie v oblasti hostingu a cloud computingu priniesli spoločnosti ZUTOM z Bratislavy uznávaný certifikát SAP Certified in Hosting Services.

 

V regióne strednej a východnej Európy sídlia aktuálne len tri spoločnosti, ktoré plnia prísne certifikačné štandardy pre hosting SAP riešení.

Úspešná certifikácia zameraná najmä na procesnú, bezpečnostnú a technologickú oblasť poskytovania hostingových a cloud služieb potvrdzuje, že spoločnosť ZUTOM spĺňa náročné štandardy v tejto oblasti. Špecialisti zo SAP AG dôkladným auditom preverili spôsobilosť spoločnosti prevádzkovať aj náročné podnikové systémy, pri ktorých sú obvykle zákazníkmi kladené najvyššie kritériá na spoľahlivosť a bezpečnosť. „Neustále pracujeme na zvyšovaní kvality našich služieb. Po úspešných auditoch a certifikácií v zmysle noriem ISO 9001, ISO 20000 a ISO 27001 pre oblasť cloud computingu v minulom roku sme sa rozhodli pre tento významný krok. Sme plne pripravení poskytnúť naše služby aj ďalším záujemcom o prevádzku podnikových systémov rôznych dodávateľov ale aj celého firemného IT v cloude. “, povedal Tomáš Kurtha, CEO ZUTOM s.r.o.

 

Technológie a cloudové služby ZUTOM využívajú významní IT dodávatelia ekonomických a podnikových riešení, ale aj priamo koncoví zákazníci. ZUTOM Cloud tiež úspešne prevádzkuje riešenie SAP Business One OnDemand. Zákazníci tak môžu bez vstupných investícií do licencií a infraštruktúry odoberať kompletné softvérové riešenie v online režime Softvér ako služba – SaaS. Aktuálne už službu využívajú zákazníci z viacerých krajín.

 

Profil ZUTOM s.r.o.

Spoločnosť ZUTOM je jedným z prvých regionálnych poskytovateľov komplexných cloud služieb spôsobom IaaS, PaaS a SaaS. Medzi spoločnosti využívajúce služby ZUTOM Cloud patria významní tvorcovia a dodávatelia softvérových riešení (ISV a systémoví integrátori) a mnohé firmy rôzneho zamerania a veľkosti. ZUTOM má dlhoročné skúsenosti a špecializáciu na oblasť cloud computingu, hostingu business critical aplikácií, riešení pre firemnú skupinovú spoluprácu a emailovú komunikáciu.

Ďalšie informácie sú dostupné na www.zutom.sk. 

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Trendy a inovácie

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

10aug8:30Transferové oceňovanie komplexne - trojdňové školenie pre začiatočníkov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

10aug8:30Transferové oceňovanie komplexne - trojdňové školenie pre začiatočníkov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X