Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

V rámci Regionfemme pripravila SOPK bezplatné podujatia

V rámci Regionfemme pripravila SOPK bezplatné podujatia
SOPK
5. novembra 2012 Tlačiť

(PR) Bratislavská regionálna komora SOPK Vás v rámci projektu REGIONFEMME zameraného na podporu podnikania žien, zvýšenie manažérskych zručností žien a na rozvoj cezhraničnej spolupráce, Vás ženy podnikateľky, konateľky, manažérky pozýva na tieto bezplatné podujatia:

 

Projekt REGIONFEMME

 

Klub REGIONFEMME na tému: Projektové riadenie v podnikaní, dňa: 19.11.2012

od 16.00 – cca 19.00 hod. v Bratislave….aby naše zákazky boli vždy pripravené včas,…aby boli pripravené komplexne,…aby boli pripravené bez následných komplikácií……aby sa Vám vždy darilo…Cieľom Klubu je poskytnutie odborných informácií, výmena skúsenosti medzi podnikateľkami, diskusia, konzultácieUzávierka prihlášok do: 13.11.2012. Prihláška na: www.regionfemme.eu/events .

Na seminár: Change Management vo Vašej firme dňa 27.11.2012

od 8,30 hod. v Bratislavskej regionálnej komore, v Bratislave.Cieľom seminára je predstaviť systémové riadenie zmien (Change Management) ako účinný nástroj, pomocou ktorého je možné dosahovať vo firme vyššiu efektivitu, stabilitu a rast. Prihláška na: www.regionfemme.eu/events.Uzávierka prihlášok do: 23.11.2012

Na: Podnikové simulačné hry dňa 30.11.2012

od 8,00 – 16,00 určené najmä pre začínajúce podnikateľky , na Jašíkovej 6 v Bratislave.Ide o simuláciu fungovania a riadenia malého a stredného podniku. Účasťou získate celkový prehľad o fungovaní podniku ako celku. „Učenie sa podnikať formou hry“Uzávierka prihlášok do: 26.11.2012.Bližšie informácie o podujatiach poskytne: Mgr. Daniela Grznárik, 02/48291297 daniela.grznarik@sopk.sk . Prihlášky na podujatia sú www.regionfemme.eu/events .Projekt je spolufinancovaný z prostriedkov EFRR a národných zdrojov v rámci programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko.

Projekt Regionfemme je slovensko – rakúsky projekt zameraný na podporu podnikania žien, cezhraničnú spoluprácu slovenských a rakúskych podnikateliek, zvýšenie manažérskych zručností žien.Informácie – zvýšenie manažérskych zručností a schopností, motivácia – inšpirácia – povzbudenie – odporučenia – rady – kontakty- spolupráca – podpora podnikania – podnikanie v Rakúsku. Projekt REGIONFEMME je tu pre VÁS.Najbližšie podujatia projektu: – Semináre – Simulačné podnikové hry – Poradenstvá vo Viedni – Návštevy podnikov – Kluby REGIONFEMME – stretnutie slovenských a rakúskych žien – databáza slovenských a rakúskych žien.Zaregistrujte sa bezplatne v našej databáze a budete dostávať aktuálne ponuky našich podujatí !

  • Hľadáte užitočné informácie o podnikaniu v Rakúsku, prípadne si chcete zlepšiť svoje manažérske zručnosti ? Ponúkame SEMINÁRE o podnikaní Rakúsku a softskillové semináre.
  • SIMULAČNÉ podnikové HRY – Simulačná hra, pomocou ktorej sa základe Vášho konania naučíte o fungovaní a riadení vlastného podniku. Odporúčame najmä začínajúcim podnikateľkám.
  • Ak zvažujete začať podnikať v Rakúsku, založiť si živnosť, rozšíriť svoje podnikanie do Rakúska – poradí Vám slovensky hovoriaci poradca, 1x do mesiaca vo Viedni v presne stanovených termínoch. – SKUPINOVÉ KONZULTÁCIE
  • Kluby REGIONFEMME – ak máte záujem získať aktuálne informácie o podnikaní, zapojiť sa do diskusie, vymeniť si skúsenosti s inými účastníčkami a lektorom.
  • STRETNUTIE slovenských a rakúskych podnikateliek s možnosťou získať nové kontakty, nadviazať spoluprácu, výmenu skúseností a poznatkov.
  • Možnosť nájdenia partnerky na spoluprácu prostredníctvom webstránky www.regionfemme.eu

www.regionfemme.eu, www.fb.com/regionfemmeBližšie informácie poskytne: Ing. Ivana Kondášová ( manažérka projektu ) 02/4829 1247, Mgr. Daniela Grznárik ( manažérka vzdelávania ) 02/4829 1297.Projekt je spolufinancovaný z prostriedkov EFRR a národných zdrojov v rámci programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Manažment

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X