Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Coworking s Fly&WorkOffice v príjemnom prostredí v centre Bratislavy

Coworking pre začínajúcich podikateľov
4. októbra 2011 Tlačiť

(PR) Pri rozbiehaní vlastného biznisuje nevyhnutné rozhodnúť sa, kde začať podnikať. Nielen dobrý podnikateľský plán, ale aj prostredie,v ktorom prácu vykonávame, môže ovplyvňovať naše výsledky. Začínajúci podnikatelia si vyberú väčšinou domáce prostredie ako miesto na výkon kancelárskych prác spojených s podnikaním, či už z hľadiska šetrenia finančných nákladoval ebo z hľadiska pohodlia domova, ktoré im umožňuje tzv.„domáca kancelária“. Navyše pri domácom podnikaní počítajú s tým, že účinnejšie využijú čas, ktorý by stratili napríklad cestovaním v rannej dopravnej špičke. Rovnako predpokladajú, že ušetria viac financií spojených s výdavkami pri každodennej dochádzke za prácou.

Z viacerých štatistík a prieskumov však jednoznačne vyplýva, že dlhodobá práca v domácom prostredí vedie k strate sociálneho kontaktu, tak potrebného pri podnikaní, čo následne negatívne vplýva na psychiku človeka a výsledky jeho práce.

Je overené, že prijateľným kompromisom z viacerých hľadísk je pre začínajúceho podnikateľa tzv. coworking. Podstatou coworkingu je zdieľanie spoločných kancelárií s možnosťou spolupráce s inými profesionálmi, čo už samo o sebe je ideálne prostredie pre efektívne a úspešné podnikanie. Ak má byť totiž  začínajúci podnikateľ úspešný vo vlnách nekompromisného podnikateľského prostredia a konkurencie, nezaobíde sa bez informácii, skúseností a rád iných profesionálov, podnikateľov.

Coworking je vhodný napríklad pre individuálnych podnikateľov, menšie podniky, umelcov, grafikov, redaktorov, IT pracovníkov, realitných agentov, advokátov, právnikov, konzultantov, prekladateľov a pod. Všetky výhody coworkingu vám poskytne Fly & Work Office, ktorý spravuje spoločnosť CompanyHouse, v prostredí ktoré sa aj vám určite zapáči.

Prenajaťsi môžete samotné pracovné miesto v zdieľanej kancelárii s tým, že pracujete, kedy vám to vyhovuje a platíte len za to, čo využijete. Fly & Work Office ponúka dve zdieľané kancelárie. V jednej kancelárii sú dve pracovné miesta a v ďalšej päť pracovných miest. K dispozícii budete mať kancelárske potreby, neobmedzené pripojenie na internet (káblové i WiFi), skenovanie, tlač dokumentov.

Rovnako získate možnosť využívať aj ostatné služby administratívneho centra spoločnosti CompanyHouse na Palisádach, v Bratislave – recepciu, foyer, kaviareň, vínnu pivničku, zasadačky a parkovisko. Viac informácií na www.companyhouse.eu. Rozbehnite svoj biznis so službami Fly & Work Office a budete určíte spokojní!

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Prevádzka

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

17apr9:30Chat GPT a jeho využitie v marketingu9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

17apr9:30Chat GPT a jeho využitie v marketingu9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

17apr9:30Chat GPT a jeho využitie v marketingu9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X